MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Belediye, Genel, Manşet, Politika, Sivil Toplum » Kartal’da CHP’li aday adayları hep birlikte basınla buluştu
Kartal’da CHP’li aday adayları hep birlikte basınla buluştu


 

Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi, Kartal Belediye Başkanlığına talip olan CHP’li Aday Adaylarını basın mensuplarıyla bir araya getiren bir buluşma gerçekleştirdi.

Mevcut Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün de aralarında bulunduğu 9 (Dokuz) CHP’li aday adayları, hem kendileri ve projeleri hakkında bilgi verdiler hemde gazetecilerin sorularını cevapladılar.

Basınla buluşma toplantısına Kartal Belediye Başkanı ve aynı zamanda yeniden aday adayı olan Op. Dr. Altınok Öz, Yüksel Çiftçi, Erol Altunoğlu, Oğuz Aykan, Doç. Dr. Hüsnü Süslü, Harun Özdemir, Gökhan Yüksel, Ali Turabi Artuç, Ercan Güvenç katıldı.

Başkan Öz, beş yıl sonra çıktığı Kartal basını karşısında 15 dakika kalabildi!..

Toplantının en dikkat çeken kısmı aday adaylarının arasında yer alan Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz’ün tam beş yıl sonra basının karşısına çıkması oldu. En son 2014 yılında Kartal’da yayın yapan basın mensuplarıyla bir araya gelen Öz, beş (5) yıl sonra Kartallı gazetecilerin karşısında on beş (15) dakika kalabildi.  Gazeteciler tarafından kendisine yöneltilen sorulara kısa kısa bazen tek kelimelik cevaplar vererek toplantıdan ayrıldı.

Galeri
📆 26 Kasım 2018 Pazartesi 00:31   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR