MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Belediye, Genel, Manşet, Politika, Sivil Toplum, Toplum » AK Parti Kartal Teşkilatı ve Aday Adayları Ebubekir Taşyürek etrafında kenetlendi

AK Parti Kartal Teşkilatı ve Aday Adayları Ebubekir Taşyürek etrafında kenetlendiAK Parti Kartal Belediye Başkan aday adayları birlik ve beraberliklerini vurgulamak, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Kartal Belediye Başkanı Adayı olarak açıklanan Ebubekir TAŞYÜREK’in etrafında kenetlendiklerini bir kez daha göstermek amacıyla Kartal Cevizlide ki Şafak Döner Tesislerinde İlçe Başkanı Gürkan Akyol’un davetiyle sabah kahvaltısında bir araya geldiler.

Programa bütün aday adayları, AK Parti Kartal ilçesi yürütme kurulu üyeleri, Kartal ilçesinden sorumlu AK Parti milletvekili Eyup Özsoy, Kadın Kolları Başkanı Arzu Öğüt Şimşek, Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Enes Nas ve AK Parti Kartal Belediye Başkanı Adayı Ebubekir Taşyürek katıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan İlçe başkanı Gürkan Akyol “Belediye başkan adayımız olarak Cumhurbaşkanımızın sayın Ebubekir Taşyürek başkanımızı, abimizi Kartal teşkilatına emanet ettiğini” belirterek, “Çok çalışacağız, birlik ve beraberlik içinde Kartal’ı mutlaka kazanacağız” dedi.

Programda söz alan İstanbul Milletvekili Eyüp Özsoy “Kartal’da belediye başkan aday adaylık sürecinin sağlıklı şekilde tamamlandığını ve Kartal teşkilatının kendisine yakışanı yaptığını” belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti.

Birlik ve beraberlik programında son olarak söz verilen AK Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Ebubekir Taşyürek konuşmasının başında aday adaylık sürecini başarıyla yöneten ilçe başkanı ve yönetimine teşekkür etti.

İkinci teşekkürü de aday adaylarına yapan Ebubekir Taşyürek “dava kardeşlerimizle, partimizin ilkelerine, dava şuurumuza yakışır çok iyi bir aday adaylığı süreci geçirdik. Bütün aday adaylarımız hiç bir olumsuzluğun içinde olmadan sadece kendilerini ve yapacaklarını anlatarak sureci tamamladılar. Bu nedenle kendilerine özellikle teşekkür ederim. Bundan sonra da bütün kardeşlerimizle birlik ve beraberlik içinde, bize yakışır bir şekilde çok ama çok çalışarak Kartal’ı AK Parti hizmet belediyeciliği ile buluşturacağız” dedi.

Galeri
📆 31 Aralık 2018 Pazartesi 10:20   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR