MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Eğitim, Genel, Manşet, Toplum » Kartallı öğrencilerin karne heyecanı!

Kartallı öğrencilerin karne heyecanı!2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Birinci Dönem Karne Programı Şehit Şükrü Bayrakçı İlkokulunda gerçekleştirildi.

Programa Kartal Kaymakamı Abdullah DEMİR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Rıza AKA, İlçe Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Baturalp ELİÇEVİK, İBB Meclis Üyeleri Ebubekir TAŞYÜREK ve Temel YAZ, siyasi parti temsilcileri, Kartal Belediye Başkan Danışmanı Gülcemal FİDAN, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Abdullah DENİZ, Dursun TEYRAN, Engin TERCAN, Bahtiyar ÇAKMAK ve Mine HAYTA, okul müdürleri, STK temsilcileri, basın mensupları, mahalle muhtarları, öğretmenler, öğrenciler ve velilerin yanısıra Şehit Şükrü BAYRAKCI’nın ailesi iştirak etti.

        Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda Şehit Şükrü Bayrakçı İlkokulu Müdürü Erkan TUNÇ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Rıza AKA ve Kartal Kaymakamı Abdullah DEMİR birer konuşma gerçekleştirdiler. Öğrenciler tarafından okunan şiirler ve sergilenen ritim gösterisi ile devam eden programda çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildi.

Protokol üyeleri daha sonra sınıflara çıkarak öğrencilerin karne heyecanına ortak oldular. Karne dağıtımının ardından toplu fotoğraf çekimiyle program sona erdi.

Şehit Şükrü Bayrakçı İlkokulunda gerçekleştirilen programdan sonra özel öğrencilerimizin eğitim gördüğü Şehit Recep Büyük Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Okulu öğrencilerine de karne dağıtımı gerçekleştirildi.

İki okulda gerçekleştirilen programların ardından Anadolu Adalet Sarayı Anaokulunda da bir program icra edildi. Programda öğrencilere gelişim raporları dağıtıldı. Katılımcılara ise ebru motifli çanta hediye edildi.

Programa protokolün yanı sıra Cumhuriyet Başsavcı Vekilleri Uğur SEÇKİN ve Ömer Kurtuluş AKSOY, savcılar, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katılım sağladı.

📆 21 Ocak 2019 Pazartesi 21:25   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR