MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Belediye, Genel, Manşet, Politika » AK Parti Kartal Belediye Başkan adayı Ebubekir Taşyürek, İlçedeki şoförlerle buluştu

AK Parti Kartal Belediye Başkan adayı Ebubekir Taşyürek, İlçedeki şoförlerle buluştuAK Parti Kartal Belediye Başkan adayı Ebubekir Taşyürek, İETT Kartal Peron Amirliği ve Kartal Minibüs şoförlerini ziyaret etti.

Vatandaşlarla selamlaşan Taşyürek, şoför seçmenlere isteklerini sordu. 31 Mart yerel seçimlerde için kendisine destek olmalarını isteyerek, 1 Mart günü gerçekleştireceği Plan ve Proje Tanıtım toplantısına davet etti.

AK Parti Kartal Belediye Başkan adayı Ebubekir Taşyürek, seçim çalışmaları kapsamındaki ziyaretlerini sürdürüyor. Programına İETT Kartal Peron Amirliği ve Kartal Minibüs şoförlerini ziyaret ederek başlayan Taşyürek, ardından İGDAŞ Anadolu İşletme Müdürlüğü Kartal Hizmet Binasını ziyaret etti. AK Parti Kartal Belediye Başkan adayı Ebubekir Taşyürek, Anadolu İşletme Müdürü Murat Doğan ve kurum personelleri ile görüşerek , 31 Mart yerel seçimlerinde destek istedi.

Cami cemaatini dinledi

AK Parti Kartal Belediye Başkan adayı Ebubekir Taşyürek, daha sonra Yunus Emre Cami lokalinde cami cemaati ile bir araya geldi. Vatandaşların dertlerini ve isteklerini dinleyen Ebubekir Taşyürek, gerekli notları aldı. Kendisinin birçok dernek ve vakıflarda görev aldığını belirtti. Ardından yaşanan sorunların giderileceğini belirtti.

Uğur Mumcu Mahallesi’ndeki esnafları ziyaret etti

AK Parti Kartal Belediye Başkan adayı Ebubekir Taşyürek, Uğur Mumcu Mahallesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Kartal’ın ekonomik durumunu ve belediyecilik hizmetleri ile görüş alışverişinde bulundu.

📆 27 Şubat 2019 Çarşamba 11:41   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR