MENÜ ☰
ATOHM Fitness & Boxing
Kartal Gazetesi » Teknoloji » Sosyal Medya Yükselişini Sürdürüyor
Sosyal Medya Yükselişini Sürdürüyor


Kurulduğu günden bugüne her geçen gün daha fazla kullanıcıya sahip olan sosyal medya uygulamaları popülerliğini artırarak sürdürüyor. Tüm dünyadan milyonlarca üyeye sahip olan uygulamalardan en çok Facebook ve Instagram gibi platformlar kullanılıyor. Büyük küçük tüm işletmelerin varlıklarını sürdürdükleri platformlarda yapılacak en ufak bir hata marka imajına zarar verebiliyor. Kullanıcıların etkileşim içine girebildiği sosyal medya hesaplarında takipçiler hatanın ekran görüntüsünü alarak görüntüyü trend haline getirebiliyor.

 Sosyal Medya Hata Kabul Etmiyor

 Anlık hataların bile kabul edilmediği sosyal medya hesapları işletmeler tarafından sosyal medya ajansı kuruluşlarına veriliyor. Sosyal medya danışmanlık hizmeti veren profesyoneller, sosyal medyaya uygun içerikler hazırlıyor. Hazırlanan içeriklerin doğru zamanda yayınlanması, etkileşimlerin kontrolü ve yorumlara yanıt verilmesiyse sosyal medya danışmanlığı firmaları tarafından yerine getiriliyor. Sosyal medya kullananların yaş, cinsiyet, ilgi alanı gibi kriterlerini belirleyen profesyoneller içerikleri hedef kitlenin kriterlerine göre hazırlıyor.

 Sosyal Medya Profesyonellerinden Yardım Alın

 Makul fiyatlarla markaların dijital ortamda itibar yönetimini üstlenen sosyal medya ajansları sadece hesapları yönetmekle kalmıyor, aynı zamanda facebook reklam verme misyonunu da üstleniyor. Facebook üzerinden reklam vermek isteyen işletmelere danışmanlık hizmeti de sunan firmalar, böylelikle sayfayı takip etmeyen kişilere bile vermek istediği mesajı iletiyor. Reklamı verirken belirli filtrelerden geçiren sosyal medya uzmanları reklamın görüneceği mahalleden gören kişinin hangi eğitim seviyesine sahip olduğuna kadar birçok alanda detaylandırma yapabiliyor. Bu da bütçenin optimize edilmesi anlamına geliyor.

📆 23 Mart 2019 Cumartesi 20:47   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR