MENÜ ☰
ATOHM Fitness & Boxing
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Belediye, Büyükşehir, Manşet » Ebubekir Taşyürek Oyunu Kullandı
Ebubekir Taşyürek Oyunu Kullandı


Ak Parti Kartal Belediye Başkanı Ebubekir Taşyürek Kartal Doğa Koleji’nde oyunu kullandı. Oyunu 1035 no’lu sandıkta kullanan Taşyürek’i  eşi, kızı, damadı ve torunları yalnız bırakmadı.

Taşyürek,oyunu kullandıktan sonra Mhp Kartal İlçe Başkanı Metin Özipek ve Ak Parti Kartal İlçe Başkanı Gürkan Akyol  ile bir araya gelerek basın açıklamasında bulundu.

“Milletimiz en doğru kararı verecek”

Taşyürek “ Bugün demokrasinin bayramı olan önemli bir gün. Bildiğiniz gibi bugün ülkemizde mahalli idareler seçimini yapıyoruz. Ben öncelikle bu seçimin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Edirne’den Hakkari’ye, Mersin’den ,Sinop’a bütün ülkemizde barış ve kardeşlik içerisinde bir seçim olmasını diliyorum. Her yerde ve her zaman söylediğim gibi bizim milletimiz asil bir millet. Bu büyüklüğüne yaraşır bir şekilde bu demokrasi şölenini en iyi şekilde tamamlayarak kendisine önümüzdeki  5 yıllık süreçte hizmet edecek kendi içerisinden çıkardıkları evlatlarını görevlendirecek diye biliyorum. En doğrusuna karar verecek diye düşünüyorum” diyerek birlik ve beraberlik mesajını verdi.

“Büyük Türk milleti kazanacak”

Bugün artık söz milletin. Bizim için milletimizin söylediği söz başımızın tacıdır. Gerekli çalışmaları kampanyamız süresince yaptık. Malumunuz üzere ben Cumhur İttifakı Kartal Ak Parti Belediye Başkan adayıyım. Bu süreçte benim yanımda olan beraber yol yürüdüğümüz çok kıymetli Ak Partili ve Milliyetçi Hareket Partili dava kardeşlerimizle beraber Kartal’da hayata geçirmeyi tasarladığımız projeleri Kartallı dostlarımıza anlattık ve onlarla gönüllerimizi yüreklerimizi paylaştık. Bugün kararı Kartallı verecek. İnşallah inanıyorum ki Kartal için en iyisi, en doğrusu ve güzeli gerçekleşecektir. Söz bugün halkımızındır. Halkımızın vereceği karar bizim başımızın tacıdır. Sonuna kadar sandıklara sahip çıkacağız ve demokrasinin en iyi şekilde tecelli etmesi için elimizden gelen bütün gayreti teşkilatımıza ve sandık görevlilerimizle yapacağız. Büyük Türk milleti kazanacak” diyerek bu süreçte yanında olan herkese teşekkür dileklerini iletti.

Gürkan Akyol ve Metin Özipek’ten tam destek

Taşyürek’i bir an olsun yalnız bırakmayan Ak Parti Kartal İlçe Başkanı Gürkan Akyol da açıklamalarda bulundu. Akyol” Öncelikle bu seçimin ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Rabbim inşallah hayırlı eğler.  Biz güzel olacağına inanıyoruz. Kartal’a bakıldığında on yıllık bir hasret var. Biz şunu söyledik dedik ki 1 Nisan sabahı Kartal’ı çok güzel bir güne uyandıracağız. Bugün onun müjdecisidir. Allah’ın izniyle sandıklar kapandıktan sonra göreceksiniz ki Kartal’da Ak Parti Belediyeciliği tekrardan güzel bir bahar sabahıyla merhaba diyecek. Herkes için hayırlısı olsun” diyerek teşekkürlerini belirtti. Sonrasında söz alan Milliyetçi Hareket Partisi Kartal İlçe Başkanı Metin Özipek, “Hayırlısıyla Kartal akşam hak ettiği yerlere gelecek. Ebubekir Bey’in iyi sonuçlarla sandıklardan çıkacağını ümit ediyoruz.  gürültüsüz ve sıkıntısız bir seçim olmasını olsun istiyoruz.Temennimiz bu. Hepinize teşekkür ediyoruz” açıklamasında bulundu.

Haber: Merve TOKAZ

Galeri
📆 31 Mart 2019 Pazar 12:48   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR