MENÜ ☰
Ahmet Şimşek Koleji
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Eğitim, Genel, Manşet, Toplum » Kartal’da Zekâ Oyunları Şenliği gerçekleştirildi
Kartal’da Zekâ Oyunları Şenliği gerçekleştirildi


Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Zekâ Oyunları Şenliği, 26-27-28 Mart tarihleri arasında Yıldıray Biroğlu İlkokulunda gerçekleştirildi.

          Zekâ Oyunları’nın okullarda yaygınlaştırılması amacıyla gerçekleştirilen şenlik katılımcı öğrencilerin büyük heyecanına sahne oldu.

          Şenliğin ilk gününde Eyyup Genç İlkokulu anaokulu öğrencileri de çeşitli oyunlarla yer alarak şenliğe renk kattılar.

       Şenliğin ikinci gününde Kartal Kaymakamımı Abdullah DEMİR, İlçe Milli Eğitim Müdürüü Ali Rıza AKA ve İlçemi Milli Eğitim Şube Müdürü Engin TERCAN oyunları ziyaret ettiler. Öğrencilere başarı dileklerinde bulunarak katılım belgesi takdim ettiler.

        ilkokullarında 1, 2, 3 ve 4. sınıf öğrencileri ile ortaokul 5. ve 6. Sınıf öğrencilerinin katıldığı ve 3 gün süren Zekâ Oyunları Şenliğinde dereceler aşağıdaki gibi şekillendi:          

          BARİKAT (İLKOKUL)
 
          1- Hamza Bedir SAYDAM       Öğretmen Salih Nafiz Tüzün İlkokulu
 
          2- Furkan KARAYİĞİT           Şehit Er Yıldıray Biroğlu İlkokulu
 
          3- Enes Kerem ERGÜN          Şehit Şükrü Bayrakçı İlkokulu
 
 
 
         KATAMİNO (İLKOKUL)
 
          1- Mehmet Deniz BİTER        Eyyup Genç İlkokulu
 
          2- Betül Nimet KANGILI        Öğretmen Zekeriya Güçer İlkokulu
 
         3- Alya Duru ÖZ                      Şehit Er Yıldıray Biroğlu İlkokulu
 
 
 
         MANGALA (İLKOKUL)  
 
          1- Emir Taha ACIOĞLU          Eğe Sanayi İlkokulu
 
          2- Asrın ÇAKAR                     Nihat Erim İlkokulu
 
          3- İclal ŞAHİN                       Şükrü Bayrakçı İlkokulu
 
  
 
         HEDEF 4 (İLKOKUL)
 
          1- Olcay KAYIKÇI                   Eyyup Genç İlkokulu
 
          2- Abdurrahim KURK              Ergenekon İbrahim Şakir İlkokulu
 
          3- Ahmet Yusuf DOĞAN          Eyyup Genç İlkokulu
 
 
 
         REVERSİ (ORTAOKULLAR)
 
          1- Ebrar Nisa ARSLAN            Şehit Oktay Karakelle Ortaokulu
 
          2- Tunahan TURGUT              50. Yıl General Refet Bele Ortaokulu
 
          3- Mehmet Emin ÖNLÜTÜRK   Şehit Oktay Karakelle Ortaokulu
 
 
 
         MANGALA (ORTAOKUL)
 
          1- Kaan GÜNDOĞAN              Şeyh Şamil Ortaokulu
 
          2- Hasan YILDIZ                    Şehit Timur Ortaokulu
 
          3- Berkay ADIGÜZEL              Toki Soğanlık Ortaoku
Galeri
📆 03 Nisan 2019 Çarşamba 14:29   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.
Teknik Yapı 44. Yıl

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Kartal Belediyesi Başarılı mı?


  • Başarısız
    51% (842 oy)

  • Başarılı
    34% (566 oy)

  • Yetersiz
    15% (241 oy)
Toplam Katılım: 1.649
Yükleniyor ... Yükleniyor ...

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

# Takım O G B M A Y Av. P Eleme veya küme düşme
1 İ. Başakşehir (X) 29 18 8 3 45 16 +29 62 2019-20 UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşaması
2 Galatasaray (X) 29 17 8 4 62 29 +33 59 2019-20 UEFA Şampiyonlar Ligi ikinci eleme turu
3 Beşiktaş 29 16 8 5 62 38 +24 56 2019-20 UEFA Avrupa Ligi üçüncü eleme turu
4 Trabzonspor 29 15 7 7 52 38 +14 52 2019-20 UEFA Avrupa Ligi ikinci eleme turu
5 Alanyaspor 29 12 5 12 31 34 -3 41
6 Antalyaspor 29 12 5 12 33 46 -13 41
7 Çaykur Rizespor 29 9 11 9 41 41 0 38
8 Yeni Malatyaspor 29 10 8 11 39 39 0 38
9 Kasımpaşa 29 11 5 13 47 51 -4 38
10 Konyaspor 29 8 13 8 33 33 0 37
11 MKE Ankaragücü 29 10 6 13 30 42 -12 36
12 Kayserispor 29 9 9 11 28 40 -12 36
13 Sivasspor 29 9 8 12 41 45 -4 35
14 Fenerbahçe 29 7 12 10 34 40 -6 33
15 Bursaspor 29 5 14 10 25 34 -9 29
16 BB Erzurumspor 29 6 10 13 30 38 -8 28 2019-20 1.Lig
17 Göztepe 29 8 3 18 26 37 -11 27
18 Akhisar Bld. 29 6 6 17 30 48 -18 24

BAĞLANTILAR