MENÜ ☰
.
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Genel, Manşet, Sivil Toplum, Toplum » 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ndeki tek teker magandası yakalandı

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ndeki tek teker magandası yakalandı15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde trafikteki araçların arasında motosikletle tek tekerlek üzerinde giden ve motosikletin üzerinde dans ederek terör estiren maganda sivil trafik polisi tarafından yakalandı. Magandanın ehliyetine el konularak, 451 lira para cezası kesildi.

 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ndeki tek teker magandası yakalandı – Tıkla İzle

15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Tuzla Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’nda bir motosikletli maganda, araçların arasında tek tekerlek üzerinde metrelerce giderek trafiği tehlikeye düşürmüştü. Aynı maganda, trafiğe açık alanda motosikleti üstüne çıkarak sürmüş, ellerini bırakmış ve başka bir görüntüde ise tek tekerlek üzerinde dans etmişti. Görüntülerin medyaya yansımasının ardından Trafik Denetleme Şube Müdürlüğüne bağlı Sivil Trafik Ekipleri Amirliği görevlileri çalışma başlattı.

15 TEMMUZ ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ VE TUZLA FATİH SULTAN MEHMET BULVARI’NDA BİR MOTOSİKLETLİ MAGANDA, ARAÇLARIN ARASINDA TEK TEKERLEK ÜZERİNDE METRELERCE GİDEREK TRAFİĞİ TEHLİKEYE DÜŞÜRMÜŞTÜ. (DOĞAN CAN CESUR/İSTANBUL-İHA) 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde trafikteki araçların arasında motosikletle tek tekerlek üzerinde giden ve motosikletin üzerinde dans ederek terör estiren maganda sivil trafik polisi tarafından yakalandı. Magandanın ehliyetine el konularak, 451 lira para cezası kesildi.

Ehliyetine el konularak para cezası kesildi 
Görüntüleri incelemeye alan polis, 34 EP 5133 plakalı motosiklet ve sürücüsü Nuh T.’yi tespit etti. Şubeye götürülen şahsa, “Trafik güvenliği ve düzeni ile ilgili olan yönetmelikte gösterilen kural, yasak zorunluluk ve yükümlülüklere uymamak” maddesinden 108 lira, “Şerit izleme ve değiştirme kurallarına uymamak” maddesinden 108 lira ve “motosikletlerin yönetmelikte belirtilen güvenlik şartlarına uymamaları” maddesinden de 235 lira olmak üzere toplamda 451 lira idari para cezası kesildi. Ayrıca, şahsın sürücü belgesi, Karayolları Trafik Kanununun 45. ve Karayolları Trafik Yönetmeliğinin 90. maddesine istinaden Sürücü Adayları ve Sürücülerde Aranacak Sağlık Şartları ile Muayenelerine Dair Yönetmelik hükümleri doğrultusunda sağlık şartları gereğince geçici olarak geri alındı.

Şubede işlemleri tamamlanan sürücü Nuh T. “Kara, Deniz Hava veya demir yolu ulaşım araçlarını kişilerin hayat, sağlık veya mal varlığı açısından tehlikeli olabilecek şekilde sevk ve idare eden kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır” maddesinden adli işlem yapılmak üzere Arnavutköy Polis Merkezine teslim edildi.    

Galeri
📆 01 Temmuz 2019 Pazartesi 20:09   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR