MENÜ ☰
.
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Gençlik, Genel, Manşet, Sivil Toplum, Spor, Toplum » Kartalspor Futbol Takımı Erzurum’da kampa girdi

Kartalspor Futbol Takımı Erzurum’da kampa girdiTFF Süper Amatör Lig’de mücadele eden Kartalspor sezon öncesi hazırlık kampına Erzurum Yüksek irtifa kamp merkezinde başladı.

Kartalspor camiası için “Diriliş sezonu” anlamını taşıyan bu sezonda, taraftar, takım ve kulüp yönetimi bakımından tam bir uyum içinde hazırlık dönemi sürüyor. Takımın sezon öncesi hazırlık kampı için Erzurum Yüksek irtifa kamp merkezinde başladı. Kulüp Başkanı Binali Aydın, Erzurum  kampı hakkında verdiği bilgilerde; “Bol oksijen, serin hava, yüksek rakım, ortamına sahip Erzurum Yüksek irtifa kamp merkezindeki çok sayıda bulunan antrenman sahaları Kartalspor futbol takımına yüksek moral ve motivasyon sağladığını ifade etmek isterim. Kamp için buraya gelmemizde desteklerini esirgemeyen geçmiş dönemler de Kartalspor Kulüp Başkanlığı yapmış olan Mehmet Sekmen Başkan’a teşekkür ediyorum. Takımımızın sezona başarılı bir şekilde başlaması adına gerekli desteklerini esirgemeyen Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel Başkan’a da buradan teşekkürlerimi iletiyorum. Ayrıca Kartalspor’un en önemli desteği olan sevgili Kartalspor taraftarına da selamlarımı iletirken yeni sezonda bulunduğumuz TFF Süper Amatör Lig’in en favori takımı olarak şampiyonluğu kucaklayacağımızı ve taraftarımızın desteklerini de beklediğimizi belirtmek istiyorum” dedi.   

📆 15 Eylül 2019 Pazar 19:00   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR