MENÜ ☰
ATOHM Fitness & Boxing
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Belediye, Genel, Manşet, Politika, Sivil Toplum, Toplum » CHP İlçe Başkanı Çelebi, tek gayemiz partimizi iktidarda görmek
CHP İlçe Başkanı Çelebi, tek gayemiz partimizi iktidarda görmek


Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi ve  ilçe yönetimi yerel basınla bir araya geldi. Toplantıya; CHP Kartal ilçe yönetim kurulu üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Necla Erdem ve Kartal Yerel Basın temsilcileri katıldı.

Çelebi konuşmasına Ankara Tren garı Katliamında yaşamını yitirenleri anarak ve katliamı kınayarak söze başladı..

“ 31 Mart Yerel seçimlerinden sonra basınla bir araya gelip sizlere teşekkür edememiştim. Göreve geldikten bugüne kadar basınla zaman zaman bir araya geldik. Bu süreçte önemli seçimler atlattık. Yerel basının desteğini unutamayız ben bu anlamda hepinize teşekkür ediyorum ifadelerine yer veren Çelebi sözlerine devam etti.

Cumhuriyet Halk Partisi ve Kartal halkının en iyi hizmeti alabilmeleri için çalışma yürüttüklerini ifade ederken; tek gayelerinin Cumhuriyet Halk Partisi‘ni iktidarda görmek olduğunu söyledi.

“Örgütümün emrindeyim”

Çelebi, “İlçe kongre süreci ve parti içi ön seçim süreci takvime bağlı olarak açıklandı. 8 Kasım itibariyle mahalle delegasyon seçimleri süreci başlıyor. Aralık-Ocak sürecinde ise ilçe kongreleri süreci başlıyor. Biz de Kartal’da tekrar güzel, iyi, temiz ve doğru siyaseti kavramını Kartal’da biraz daha yaygınlaştırarak bu süreci daha iyi olgunlaştırarak devam etmeye çalışacağız” dedi.

Adaylıklar konusuna girmek istemiyorum. Çünkü henüz çok erkendir. Birilerinin aday olup olmadığı ya da ilçe başkanının tekrar aday mı? Gerçekten bu konuda sizinle paylaşacağım bir şey yok.

Ama, ben örgütümün emrindeyim. Ben seçildiğim günden bugüne kadar Kartal’da nasıl ki birleştiren taraf oldum, ötekileştiren olmadım, her kesi kucakladım, her kesimle birlikle siyaset yapmaya çalıştım. Özellikle 31 Mart öncesi açıklanan belediye başkanı adayımızla sahada tek yürek nasıl gezdiysek, partimizi hem savunduk hem de partimizin iktidar olması için her türlü gayreti ve çabayı gösterdiysek, bundan sonra da aynı duygularla aynı düşüncelerle devam edeceğim.

Ama, biliyorsunuz ki, biz bir nöbet devraldık o nöbeti devam ettirip ettirmeyeceğimiz bu süreçte kendi içinde olgunlaşacaktır.

Ben şu an ilçe başkanıyım kongreye kadar görevimi layıkıyla yapmaya devam edeceğim. Bizde Demokrasi esastır, örgütümüzün vereceği kararlar ve görevler bizim için her zaman emirdir. Örgütümüzle birlikte süreci takip edeceğiz ifadelerini kullandı.

“Biz her zaman demokrasinin yanındayız”

Geçtiğimiz günlerde yapılan Kartal Kent Konseyi seçimleriyle ilgili yöneltilen soruya Çelebi, biz her zaman Demokrasinin yanındayız, seçimin kaybedeni yoktur, kazanan Kartal’dır, Kent Konseyi ilçeyi kucaklayan bir yapıdır elbette adaylar olacaktır, 2 tane değerli arkadaşımız aday oldu, ben kazanan yeni yönetimi tebrik ediyorum başarılar diliyorum umarım Kartal için güzel işler yaparlar ifadesini kullandı..

Galeri
📆 11 Ekim 2019 Cuma 15:19   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR