MENÜ ☰
23 Ocak Uğur Mumcu'yu anma Yol Koşusu
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Genel, Manşet, Politika, Sivil Toplum, Toplum » CHP Kartal İlçe Başkanlığı’na genç ve iddialı Aday, Özkan Özdemir
CHP Kartal İlçe Başkanlığı’na genç ve iddialı Aday, Özkan Özdemir


Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanlığına Adayı olan Özkan Özdemir, basın mensupları ile bir araya geldi ve seçilmesi halinde nasıl bir yönetim sergileyeceği hakkında bilgi verdi.

Kartal siyasetinde Cumhuriyet Halk Partisi’nde yıllarca görev yapmış olan Muammer Özdemir’in oğlu, aynı zamanda daha önce Kartal Belediyesinde Meclis Üyeliği yapmış olan ve gençliğe fırsat verilmesi gerektiğini savunan sanatçı Taner Özdemir’inde yeğeni olan Özkan Özdemir, ilçe başkanlığı sürecinde en iddialı aday olduğunu belirterek; “Gençliğim benim en büyük avantajım. Enerji, heyecan, azim noktasında gençlerin bu noktada öne çıkması lazım” dedi.

Özdemir, ayrıca “Kongre salonunda Sayın Gökhan Yüksel’inde oyunu alacak ve seçimi kazanacağıma da inanıyorum” diyerek yarışın güçlü adaylarından biri olduğunu belirtti.

“Cumhuriyet Halk Partisi ilçe başkanlığına talep açarken Cumhuriyet Halk Partisi’nin içinde büyümüş, çocukluğu ilçe kongrelerinde geçmiş, 18 yaşında üye olduktan sonra aktif siyasetten hiç kopmamış, her dönem aktif siyaset içerisinde söz sahibi olmuş bir kardeşiniz olarak 417 delegemizin özgür iradesine ve onlardan alacağım desteğe inanarak yola çıktım. Bu noktada ciddi çalışmalar yaparak bu yola geldik.

Genç olmak benim için bir avantaj. Sayın genel başkanımızın aday belirlerken uyguladığı yöntemlere de bakarsanız gerçekten genç adaylarla ciddi başarılara imza atıldı. Enerji, heyecan, azim noktasında gençlerin bu noktada öne çıkması lazım. Maalesef partimizin belli başlı kemikleşmiş kadroları diyelim. Abilerimiz, büyüklerimiz bu noktada dirençler gösterebiliyor. Ben bu gençliğimle, bu azimle o duvarı da yıkacak ve ilçe başkanı olacağıma inanıyorum.

“Bu seçimin en iddialı adayı benim, gencim, çalışma azmim var!

Adayların birleşme noktasında biliyorsunuz ki aday olacak arkadaşlarımızın Cumhuriyet Halk Partisi tüzüğü gereği 417 delegenin yüzde 10’un imzasını alma şartı vardır. Adaylık başvurusu için divan başkanlığına 42 kongre delegesinin imzasıyla aday olunabiliyor. Bu noktada benim bu sorunu yaşayacağım ile ilgili hiçbir kaygım yok. Ben bu seçimi kazanacağım diyorum. Bu seçimde de en iddialı aday olduğumu düşünüyorum.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin içinde büyümüş, çocukluğu ilçe kongrelerinde geçmiş, 18 yaşında üye olduktan sonra aktif siyasetten hiç kopmamış, her dönem aktif siyaset içerisinde söz sahibi olmuş bir kardeşiniz olarak 417 delegemizin özgür iradesine ve onlardan alacağım desteğe inanarak yola çıktım. Bu noktada ciddi çalışmalar yaparak bu yola geldik.

Galeri
📆 23 Aralık 2019 Pazartesi 22:23   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR