MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Genel, Mahalleler, Manşet, Politika, Sivil Toplum, Toplum » CHP Kartal İlçe Başkan Adayı Argunşah, Ben kazanacağım!

CHP Kartal İlçe Başkan Adayı Argunşah, Ben kazanacağım!Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanlığına adaylığını açıklayan Efendi Argunşah basın mensuplarıyla bir araya geldi ve en iddialı aday olduğunu ifade etti.

Argunşah özgeçmişinden ve parti içerisinde bugüne kadar aldığı görevlerden ve seçilmesi halinde yapacağı projelerden bahsetti.

Adaylık talep etmedim, önerildim!

Adaylık süreci ile ilgili açıklamalarına devam eden Argunşah, başkanlık için kendisinin bir talebi olmadığını, yereldeki siyaseti iyi bilen ve olgunlaşmış partililerin kendisine bu görevi üstlenmesi gerektiği teklifi üzerine “Zor zamanda elimi taşın altına koyabilirim” cevabınıı vererek aday olduğunu; bu süreçte kendi mahallesi olan Hürriyet Mahallesi delegelerinin de desteğini alarak yola çıktığını ifade etti.

Kartal’ın sorunlarını iyi biliyorum! Partinin tüzüğü ve programının gerektirdiklerini en üst düzeyde yapacaklarını belirten Argunşah, “Tabandan düşünceleri alıp tavana götürülmesi gerektiğini, dikey bir yapı değil yatay bir yapının sonucunda bir örgütleme modeli gelişmesi gerektiğini düşünüyorum ve Kartal’da bunu başarabiliriz.

Kartal’ı yeniden lider ilçe yapmak istiyoruz

Kartal yeniden lider ilçe olmaslıdır. Kartal’dan milletvekili çıkmasını, il başkanının o dönemlerdeki gibi Kartal’dan çıkmasını ve il meclisinde daha fazla Kartal’dan temsilcilerin olmasını istiyorum.

Kartal’da barışın sevginin simgesi olacağım!

Herkesi kucaklayıcı yapısı ile kimseyi ötekileştirmeden yollarına devam edeceğini belirten Argunşah daha sonra basın ile soru – cevap şeklinde konuşmasına devam etti.

Cumhuriyet Halk Partisi üyesi olan herkesle çalışırım

Efendi Argunşah kendisine sorulan bir soru üzerine, “Cumhuriyet Halk Partisi üyesi olan herkesle çalışırım” diye cevap vererek kimseyi ayırt etmeden herkesle çalışacağını, kimsenin bu hususta şüphesi olmaması gerektiğini belirtti. Seçildiği takdirde diğer aday olan 3 partili ile de birlikte yürüyeceklerini, kimseye vefasızlık etmeyeceklerini sözlerine ekledi.

 417 delegenin adayıyım, Belediye başkanından onay istemeyen tek adayım

   Belediye başkanının seçime müdahil olup olmadığına ilişkin soruya belediye başkanının kendisine oy vermesinden onur duyacağını, belediye başkanından onay istemeyen tek aday olduğunu, kendisinin 417 delegenin ve partinin adayı olduğunu ifade etti. Kartal’a ve örgütüne hizmet etmek için bilgi, birikim ve enerjisinin olduğunu da sözlerine ekledi.   

Efendi’nin çıktığı hiçbir yolda geri dönüşü olmamıştır

 “Efendi’nin çıktığı hiçbir yolda geri dönüşü olmamıştır, ben kazanacağım tereddütüm yok, diğer arkadaşlarla da birlikte çalışacağım” dedi.

Seçilmesi halinde örgütünün düşüncelerini dikkate alacağını, örgütle ortak hareket edeceklerini, 417 delegenin sadece oy kullanmaktan ibaret olmadığını bu delegelerin de fikirlerinin alınacağını ve en önemli projelerinin bu olduğunu vurguladı.

Galeri
📆 04 Ocak 2020 Cumartesi 23:24   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR