MENÜ ☰
.
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Genel, Manşet, Politika, Toplum » CHP Kartal İlçe Başkan adayı Albayrak, “Adaletli bir yarış isteriz”

CHP Kartal İlçe Başkan adayı Albayrak, “Adaletli bir yarış isteriz”Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanlığı için seçim yarışı devam ediyor. Dört adayın yarıştığı seçimde, en fazla delegeye sahip olan mahalle Uğur Mumcu Mahallesi’nden yola çıkan Mustafa Albayrak basın mensupları ile bir araya geldi.

Ortak akıl vurgusu yapan Albayrak, seçilmesi halinde ilçe başkanı olduğunda neler yapmak istediklerini de şöyle açıkladı;  İlk hedefler beyannamesi dediğimiz bir yirmi maddelik hedef listemiz var” dedi.

“Onay Almadık, Adil Süreç İstedik”
CHP İlçe Başkanlığı için yarışan Albayrak şöyle cevap verdi; “Öncelikle diğer aday arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Hepsine de saygı duyuyorum. Centilmence bir yarış olmasını diliyorum. Bazı ifadeler net bilgiye dayanmadığı sürece kırıcı olabiliyor. Dolayısı ile burada da Sayın Argunşah’ın net bilgisi olmadığını görüyorum ve kendisine de çok kırıldım. Ben belediye başkanımızın daveti üzerine adaylık açıklamamızdan sonra kendisi ile görüştüm.

Dolayısı ile herhangi bir onay almak söz konusu değil. Sayın başkana bu süreçte kendisinin taraf olmamasını, adaletli bir yarışa katkı vermesini belirttik. Çünkü adaletli bir yarışa katkı vermesi hem sayın başkanı büyüteceği, güçlü kılacağı hem de bana dahi hiçbir adaya destek olmasını istemediğimizi belirttik. Bir adaya destek vermek diğerlerine karşı haksızlık olması anlamına gelir. Dolayısı ile Adalet Yürüyüşü yapmış bir genel başkanımız ve bir partimiz varken ayrıca genel başkanımızın da “örgüt seçimlerine karışmayın” mesajı ortadayken biz sadece adaletli bir yarış isteriz.  Kimsenin bu konuda işaret edilmemesi gerektiğini belirttim.  Herhangi bir onay söz konusu değildir. 

📆 05 Ocak 2020 Pazar 20:36   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR