MENÜ ☰
Kurban Bayramınız kutlu olsun!
Kartal Gazetesi » Gezi-Alışveriş » İstanbul’da metal dolap imalatı yapan yerler
İstanbul’da metal dolap imalatı yapan yerler


Bu yazımızda sıkça sorulan bir soruya cevap vereceğiz. İstanbul’da metal dolap imalatı yapan firmaları açıklayacağız. Büyük firmaların çok sayıda aldığı ve büyük bütçeler ayırdığı eşyalardan biri de metal dolaplardır.

Fabrikalar, spor salonları, oteller, matbaacılar, resmi daireler, askeriye, tekstil atölyeleri, lokantalar restoranlar ve benzeri yerlerde rahatlıkla kullanılabilen vazgeçilmez bir ihtiyacın dışında bir bakıma mecburi bir durumdur.  Soyunma dolaplarının sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamının oluşturulması, İşyerlerinin daha düzenli çalışanların huzurlu ve daha mutlu ve işletmelerin daha verimli olabilmesi için bir öncelik  olarak hem işverenlerimize hem de çalışanlarımıza faydalı olacağı düşüncesi içerisindeyiz.

Evimizin içlerine kadar giren fakat genellikle fabrikalarda, atölyelerde, ofislerde, depolarda hemen hemen tüm iş kollarında kullanılan çelik dolaplar günden güne hem üretim anlamında kapasitesini arttırmakta hem de günümüzün modern görünüm anlayışına uygun olarak metal hammadde kullanılarak üretilmeye devamı halen de devam etmektedir.

Metal işçi soyunma dolaplarının günümüzde bu denli tercih edilmesinin en önemli nedeni olarak da hem fazla yer kaplamaması hem de üretiminde kullanılan ana hammaddenin çelik dkp sac gibi sağlam bir yapıdan olması ve böylece uzun seneler kullanılmaya son derece uygun olması, bu tip endüstriyel ofis malzemelerinin kullanımını ve tercihinde belirleyici durumdadır.

İsteğe göre farklı tip ve dizayn üretilebilme imkanı, metal dolapları, diğer rakiplerinden fark olarak ortaya koymaktadır. İstenilen yükseklik-genişlik-derinlik ve görünüm olarak farklılaşma imkanı, çelik işçi soyunma dolaplarını rakiplerine göre avantajlı bir pozisyona sokmaktadır.

METAL DOLAP İMALATI YAPAN FİRMALAR

İstanbul’da metal dolap imaatı yapan firmaları araştırdık. Öneri olması için sadece bir firmayı ele alacağız. Uzun yıllardır bu sektörde olan,  çok sayıda büyük şirketler ve devlet kurumları referansları arasında yer alan Gökerler Çelik  Eşya’dır.

Gökerler başta, Kartal, Kadıköy, Bostancı, Ümraniye gibi tüm Anadolu yakası ilçelerine; Beşiktaş, İkitelli, Zeytinburnu, Bakırköy, Beylikdüzü gibi tüm Avrupa yakası ilçelerini kapsayacak şekilde İstanbul’a hizmet veriyor.

İstanbul dışında sanayi bölgeleri başta olmak üzere, Bursa, Gaziantep, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Çanakkale, Edirne, Diyarbakır gibi illerede gönderimler yapıyor.

GÖKERLER METAL DOLAP MODELLERİ ve ÖZELLİKLERİ

Çelik dolaplar sağlam punta kaynaklı DKP sac yapımı şeklindedir. İmalatını yapılmakta olan ürünlerde Ereğli demir çelik tesislerinde üretilen soğuk haddelenmiş 6112 A-1 sac kullanılmaktadır. Dolabın her kapağında havalandırma panjuru ve isimlik (etiket) mevcuttur. Kapak kısımlarında alt ve üst birer adet gizli menteşe ile gövde bağlantılı konumdadır.  Asma ve gömme kilit takmaya uygun özel yonca kilit kullanılabilir.

Üretilen dolap modelleri, tekli, ikili, üçlü, dörtlü, altılı, sekizli, dokuzlu soyunma dolapları, çok sayıda gözlü emanet ve ayakkabı dolapları, dosya dolapları, yurt dolapları ve farklı modellerde metal dolap üretimi vardır.

Galeri
📆 16 Şubat 2020 Pazar 15:32   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR