MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Genel, Manşet, Sivil Toplum, Toplum » Kartal’da Kaymakam’dan üçüzlere sürpriz doğum günü kutlaması!
Kartal’da Kaymakam’dan üçüzlere sürpriz doğum günü kutlaması!


Kartallı üçüzler 23 Nisan tarihinde doğmaları sebebiyle bugün sürpriz bir doğum günü kutlaması yaşadılar.

Kartal Kaymakamlığı Vefa Sosyal Destek Grubu ile Kartal Kızılay Şubesi, çağrılar kapsamında evde kalanların ihtiyaçlarını gidermeye devam ederken, doğum tarihi 23 Nisan olan çocukları da unutmadı.

Kartal Kaymakamı Abdullah Demir ile Vefa Sosyal Destek Grubu Türk Kızılay Kartal Şubesi ekipleri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında ilçede salgın hastalık olan corona virüs COVİD-19 pandemisi ve sokağa çıkma yasağı sebebiyle evlerde çocuklara çeşitli sürpriz ziyaretler yaptılar.

Kartal Hürriyet Mahallesinde ikamet eden 23 Nisan doğumlu üçüz kardeşlere doğum günü pastasıyla giderek sürpriz doğum günü kutlaması yaptılar.

Kaymakam Abdullah Demir yaptığı açıklamada, ilçede bulunan ve doğum günü 23 Nisan olan çocuklara sürpriz yapmak için önceden planlama yaptıklarını dile getirerek, şunları söyledi:”Çocuklarımızın hem 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na hem de doğum günlerine hazırlık yapıyorduk. Ben buraya gelmek için evimden çıktığım an asıl sürprizin bana yapıldığını öğrendim çünkü benim doğum günüm de 23 Nisan. İlk sürprizi bize yaptılar. Üçüz çocuklarımızın doğum gününü ve bayramlarını kutladık. Bu vesileyle tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum.”

Kartal Kızılay Şube Başkanı ve Vefa Grubu Koordinatörü Hüseyin Özkul ise sokağa çıkamayan çocukların neşeleneceği bir şey yapmak istediklerini ve böyle anlamlı bir günde anlamlı bir doğum günü kutlaması yapmayı planladıklarını belirtti.

Özkul, 10 mahallede 23 Nisan doğumlu 10 çocuk tespit ettiklerini kaydetti.

Kaymakam Demir ile beraberindekiler, daha sonra doğum günü olan diğer çocukların evlerine gitti.

Ayrıca 23 Nisan tarihi Kartal Kaymakamı Abdullah Demir’inde doğum günü olması sebebiyle beraberindeki heyet de Kaymakam Beyin doğum gününü kutladı.

Galeri
📆 23 Nisan 2020 Perşembe 17:13   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR