MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Büyükşehir, Genel, Gezi-Alışveriş, Mahalleler, Manşet, Mekanlar, Politika, Sivil Toplum, Toplum » Kartal’da Tekel Lojmanlarının yerine Millet Bahçesi Yapılacak

Kartal’da Tekel Lojmanlarının yerine Millet Bahçesi YapılacakÖnceki gün Türkiye genelinde tamamlanarak hizmete açılışları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan Millet Bahçelerinden bir tane de Kartal’da yapılacak.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Halkalı’da yapılımı tamamlanan Millet Bahçesinin açılışına katıldı. Dünya Çevre Günü kapsamında düzenlenen etkinliklere katılan Bakan Kurum, Kartal’a da Millet Bahçesi’nin yapılacağını belirtti.

Çeşitli incelemeler de bulunmak üzere Kartal’ gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Kartal Orhantepe Mahallesinde bulunan Tekel arazisi içinde yer alan lojmanların bulunduğu alanın Millet Bahçesi olarak düzenleneceğini belirtti.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Kartal Orhantepe mahallesinde yapılacak kentsel dönüşüm çalışmaları ve Tekel lojmanlarının yerine yapılacak Millet Bahçesi ile ilgili incelemelerde bulundu.

📆 07 Haziran 2020 Pazar 12:47   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR