MENÜ ☰
ATOHM Fitness & Boxing
Kartal Gazetesi » Belediye, Genel, Gezi-Alışveriş, Manşet, Sivil Toplum, Toplum, Tuzla » Tuzla Belediyesi Sosyal Tesisleri Kapılarını Açtı
Tuzla Belediyesi Sosyal Tesisleri Kapılarını Açtı


Haziran ayı ile alınan yeni normalleşme kararlarından sonra, sosyal mesafe, maske kullanımı ve hijyen tedbirleri ile Tuzla Belediyesi Sosyal Tesisleri, yeniden hizmet vermeye başladı. Ekonomik fiyatları, güvenilir ve kaliteli hizmet politikasıyla tasarlanan tesislerde balıktan köfteye, sulu yemeklerden tatlılara kadar birçok lezzet misafirlerin beğenisine sunuluyor. Anadolu mutfağının lezzetli yemekleri, güler yüzlü personeller tarafından insanların beğenisine sunulduğu sosyal tesislerde ailenizle birlikte güzel bir hafta sonu geçirmeniz mümkün.

Her Gün Binlerce Kişiyi Ağırlıyor
Dört mevsim ailece keyifli zamanlar geçirilebilecek bir ortama sahip olan sosyal tesislerde her gün binlerce kişiyi ağırlanıyor. İşinin ehli aşçıların ellerinden çıkan lezzetli ürünlerle, 140 kişilik bir ekibin gayretiyle takdim ediliyor. Bu ekibin hizmet verdiği insan sayısı 2019’da 1 buçuk milyonu aştı.
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak için durmadan çalışıyoruz. Tesislerimizin hiçbirinde kâr amacı gütmüyoruz. Bizim tek amacımız sosyal tesislerimizde uygun fiyatla en iyi hizmeti sunabilmek. Tuzla Belediyesi’nin kendi imkân ve olanaklarıyla işletilen sosyal tesislerimizin her birinde, herkes için eşit ve en iyi hizmet kalitesini sunmaya çalışıyoruz. Yeni normalleşme sürecinde aldığımız güçlü tedbirlerle hemşerilerimizi sosyal tesislerimize bekliyoruz” diyor.
Yeni normal dönemde alınan tedbirlerin yoğunlaşacağı alanların başında gelen Tuzla Belediyesi Sosyal Tesisleri, misafirlerine sunduğu lezzeti yeni dönemde de tedbirler eşliğinde vereceği özel hizmetle sürdürecek.

Tuzla Belediyesi Sosyal Tesisleri:
Palmiye Balık Restaurant
Aydıntepe Sosyal Tesisler
Ayyıldız Sosyal Tesisler
Orhanlı Sosyal Tesisler
Şelale Restaurant Cafe
Şifa Sosyal Tesisler
+1 Cafe
Tuzla Belediyesi Çay Evi

📆 18 Haziran 2020 Perşembe 17:35   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR