MENÜ ☰
ATOHM Fitness & Boxing
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Belediye, Büyükşehir, Dikkat Çekenler, Genel, Manşet, Politika, Sivil Toplum, Toplum » CHP’li Seyit Torun, Kılıçdaroğlu hakkında öyle bir gaf yaptı ki!..
CHP’li Seyit Torun, Kılıçdaroğlu hakkında öyle bir gaf yaptı ki!..


CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun katıldığı bir nikah töreninde Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun mesajını okurken öyle bir gaf yaptı ki, herkes şaşırdı.  

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in nikah töreninde Kılıçdaroğlu’nun mesajını okuyan Cumhuriyet Halk Partisi Yerel Yönetimler’den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun öyle bir gaf yaptı ki herkes şaşırdı.

Oğlu Ali Hikmet Torun’un sosyal medyada yayınladığı bir videoda “Ölürüm Türkiye” şarkısını açıp “Tanrı Türk’ü Korusun” diye bağırması üzerinden son günlerde partililer tarafından sosyal medyada adeta linç edilen Seyit Torun, Kartal’da dili sürçerek yaptığı gaf ile yine gündem oldu.

Görkemli bir nikah töreni ile dünya evine giren Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in nikahını kıyan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yazılı mesajını okuması için davetliler arasında bulunan ve aynı zamanda nikah şahidi olan Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’a mikrofonu verince heyecanlanan Torun, mesajını okuduğu Kemal Kılıçdaroğlu’nu dili sürçerek “Genel Başkan Yardımcısı” şeklinde ifade etti.

İşte o dikkat çeken konuşma;

📆 24 Haziran 2020 Çarşamba 17:56   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR