MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Sağlık » Hasta Bakıcı
Hasta Bakıcı


İstanbul ilçelerinde hasta bakıcı ihtiyacınız olduğunda profesyonel ekiplerden destek alabilirsiniz. Ekibimiz uzun yıllardır hasta bakıcı hizmeti vermekte ve ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet sağlamaktadır. Uzun yıllardır sektör içerisinde olmamızdan kaynaklı tüm ihtiyaçlar öncesinden hesaplanır ve bakım sürecinde tüm olasılıklar dahilinde hareket edilmektedir. Profesyonel bakıcı şirketi olan lavin danışmanlık Günümüzde yüzlerce hasta bakıcı görevlerini yerine getirmiş ve doğru adımlar ile kişilerin sağlıklarına biran önce kavuşmasını sağlamaktadır.

Yakınlarınızı emanet edeceğiniz kişilerin tecrübeli ve şefkatli kişiliğe sahip olması işin temel kuralını oluşturmaktadır. Hepimizin başına gelebileceği gibi hastalık süreçlerinde bakıcı ihtiyacı doğabilmektedir. Bu alanda uzmanlaşan ve profesyonel kişilerden destek alıyor olmanız tüm ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılanacağı anlamına gelmektedir.

Gündelik Hasta Bakıcı

Yakınlarınız için gündelik hasta bakıcı ihtiyacınız bulunuyor ise lavin danışmanlık ekiplerimizden bilgi ve destek alabilirsiniz. Firmamız yüzlerce hasta bakıcı olarak görevlendirilecek personel portföyüne sahip olmaktadır. Yakınlarınızın ihtiyaç durumlarına göre en doğru personel gönderimi sağlanmaktadır. Talepleriniz doğrultusunda ve yakınlarınızın ihtiyacı olacak bilgi ve deneyimi bizlere ileterek en doğru hasta bakıcı gönderimi sağlanmaktadır.

Yılların tecrübesi ile çalışmalar gerçekleştiren firmamızdan gündelik bakıcı taleplerinizde sizlere bir çok bakıcının öz geçmişini, resimli ve referansları ile olacak şekilde göndermektedir. Lavin danışmanlık olarak ekibimizde görevlendirilen bakıcı personellerinin tüm çalışma izni ve yasal prosedürler yerine getirilerek hizmet vermektedir.

Yatılı Hasta Bakıcı

Lavin danışmanlık bakıcı şirketi olarak İstanbul ilçelerinde hali hazırda yüzlerce bakıcı görevi yerine getirilmektedir. Günlük hasta bakıcı olarak taleplerini en iyi ve doğru kişiler ile yerine getire bilmekteyiz. İşletmemize ulaştığınızda en doğru kişinin yönlendirilmektedir.

Hastanız var vaktiniz yok ise taleplerinizi ekiplerimize iletebilir ve doğru kişilerden hizmet alabilirsiniz. Hasta bakıcısı olarak görevlendirilecek personellerden talep edebileceğiniz istekler;

  • Düzenli verilen ilaçların kullanılması ve takibi,
  • Ateş, nabız ve tansiyon günlük rutin kontrolü,
  • Gerekli masaj ve egzersiz desteği,
  • Gerekli yemeklerin hazırlanması ve yedirilmesi,
  • Hasta kıyafetlerinin yıkanması ve ütülenmesi,
  • Hasta kişilerin kıyafet değiştirmesine destek olmak,
  • Çeşitli kişisel bakımlarına destek olmak,
  • Gerekli ise bezleme ve sürgü yapılması,
  • Günlük gazete, kitap ve tv izleme saatlerine eşlik edilmesi,
Etiketler: , ,
📆 30 Haziran 2020 Salı 14:03   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR