MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Belediye, Genel, Gezi-Alışveriş, Manşet, Sivil Toplum, Toplum, Tuzla » Diyarbakırlı yardımsever çocukları Tuzla Belediyesi misafir etti
Diyarbakırlı yardımsever çocukları Tuzla Belediyesi misafir etti


Sosyal bir deneyin içerisinde olduklarının farkında olmadan YouTuber’lara yemek ısmarlayarak gönülleri fetheden Diyarbakırlı çocukların videosunu izledikten sonra çok etkilenen Tuzla Belediyesi Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, çocuklarla tanışmak için harekete geçti.

Başkan Yazıcı,  çocuklarla uzun bir telefon görüşmesi yaptıktan sonra hepsinin ortak hayalinin İstanbul’da bir gün geçirmek olduğunu öğrendi. Yazıcı, bugüne kadar büyük çoğunluğu Diyarbakır sınırı dışına çıkmayan çocukları İstanbul’a davet etti.

Başkan Şadi Yazıcı, 19 Ağustos (Bugün) aileleri ile birlikte Tuzla’ya gelecek olan Mert Emsen (13), Burhan Karadaban (15), Burak Bakışğan (16), Emre Çetinkaya (15) ve Azad Kurt’u (12) bir hafta boyunca İstanbul’da ağırlayacak. Çocukların istek ve hayallerini yerine getirmek için hazırlıklarını tamamlayan Tuzla Belediyesi, Viaport Marina’da bulunan Tema Park’ta çocuklara eğlencenin kapılarını açtı. Çocuklar hayallerinden biri olan Tema Park’ta bulunan Türkiye’nin en büyük Avrupa’nın ise 5’inci büyük Roller Coaster’ını deneyimlemenin yanı sıra büyük bir sualtı akvaryumu olan Viasea Akvaryum’u ve Aslan Park’ı ziyaret ederek keyifli bir zaman geçirecekler.

Galeri
📆 19 Ağustos 2020 Çarşamba 19:27   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR