MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Belediye, Genel, Manşet, Politika, Sivil Toplum, Toplum, Tuzla » Biz Tuzla’da 40 Yıllık Sorunların Çözerken, CHP ve İYİ partililer RED Oyu verdi
Biz Tuzla’da 40 Yıllık Sorunların Çözerken, CHP ve İYİ partililer RED Oyu verdi


Tuzla Belediye Meclisi’nin Kasım ayı meclis toplantılarının üçüncü oturumu bugün Tuzla Belediyesi Nikâh Sarayı ve Kültür Merkezi gerçekleştirildi.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında gerçekleştirilen mecliste, Yayla Mahallesi’nde rezerv yapı alanı ilan edilen 77 bin metre karelik alan için yetki talebini içeren gündem maddesi de görüşüldü. Görüşülen gündem maddesi Adalet ve Kalkınma Partisi ve Milliyetçi Hareket Parti’nin kabul oylarıyla, oy çokluğu ile kabul edildi.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, görüşülen gündem maddesine Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Partili Meclis Üyelerinin red oyu vermesini eleştirdi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı,” 30 bin metre karelik bir alan rezerv alan ilan etmişiz. 40 yıllık bakın 40 yıllık meselelerden 40 yıllık mesele birbiriyle davalı yeri çözüyoruz. Siz burada hayır oyu veriyorsunuz ya. Ondan sonra da, komik bir şekilde “Deprem için ne yaptın?” diye soruyorsunuz.

Burada da gelip onda sonra bize de hesap sormaya kalkıyorsunuz. Buyurun, o evlerin hepsi 40 yıllık bina, hepsi yıkılacak bina, insan insan bunun için bile sadece şurada evet verir” dedi.

📆 08 Kasım 2020 Pazar 00:39   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR