MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Genel, Manşet, Politika, Sivil Toplum, Toplum » Kartal’da AK Parti İlçe Başkanlığına İddialı Aday Zafer Gümüş “Bende adayım” dedi

Kartal’da AK Parti İlçe Başkanlığına İddialı Aday Zafer Gümüş “Bende adayım” dediAK Parti Kartal İlçe Başkanlığına Aday olacak ismin Belediye Başkanlığına Aday olan Ebubekir Taşyürek olacağını 23 Kasım 2020 tarihinde İstanbul İl Başkanlığı tarafından duyurulması sonrasında daha önce ilçe yönetiminde de görevler yapan Zafer Gümüş sürpriz bir hamleyle “Bende Adayım” dedi.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak tarafından yapılan açıklamayla, Kartal İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresinde İlçe Başkanlığına Aday olacak ismin Ebubekir Taşyürek olarak belirlendiğini açıklanmıştı.

Gümüş Marketler Zinciri sahiplerinden olan Zafer Gümüş, iddialı bir aday olacağını bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla tekrar duyurdu.

İşte o açıklama;

Değerli Kardeşlerim;

AK PARTİ Kartal İlçe Başkanlık adaylığımı açıkladığım günden bugüne kadar şahsıma göstermiş olduğunuz teveccüh bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir.

Partimizin kuruluşundan bugüne kadar çeşitli kademelerde aldığım görevleri layıkıyla yerine getirmiş olmanın mutluluğunu yaşarken bugün bunun meyvelerini; tarafıma gösterdiğiniz ilgiden, Teşkilat Mensuplarımızın, kanaat önderlerimizin ve parti büyüklerimizin şahsıma ilettiği destek mesajlarıyla çıkmış olduğumuz bu yoldaki haklılığımızı kuvvetlendirmiştir.

İnşallah tüm seçmenlerimizi ve tüm teşkilatımızı kucaklayarak ve tek yumruk olarak Kartal’da AK PARTİ’nin güçlü bir şekilde 2023 hedefine hep beraber yürüyeceğiz.

Bizim bu yola çıkış nedenimiz Cumhurbaşkanımızın

“VATANDAŞA TEPEDEN BAKAN KİBİR ABİDELERİNİN BU DAVADA YERİ OLAMAZ.” düsturunu Kartal’da gerçekleştirme gayesidir.

Sayın Cumhurbaşkanımızın ; “İNANDIĞIN YOLDA YÜRÜ” parolasıyla çıktığım bu yolda “DURMAK YOK, YOLA DEVAM” diyor, saygılarımı sunuyorum.

Zafer GÜMÜŞ

Kartal AK Parti İlçe Başkan Adayı

📆 05 Aralık 2020 Cumartesi 20:37   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR