MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Gezi-Alışveriş » Dosya Dolabı Satışı Son Sürat Devam Ediyor

Dosya Dolabı Satışı Son Sürat Devam EdiyorDepolarda, restoranlarda, fabrikalarda , ofislerde hatta yakın zamanda evlerimizin içine kadar giren metal dolap modelleri hem cazip fiyatlı olması hem ergonomik tasarımı hem de fazla yer kaplamaması özellikleri sayesinde çelik eşya sektöründe büyük bir öneme sahiptir.

Metal dolaplar kilitli ve kilitsiz olarak kullanılabilmektedir. Bu tabiki müşterinin isteğine bağlı olarak değişebilmektedir. Ev tipi güvenlik problemi olmayan alanlarda kilitsiz metal dosya dolabı kullanılabilir. Fakat ofis ve fabrika tipi bir çok personelin bulunduğu, dosyaların güvenle saklanması gereken ortamlarda ise çelik dosya dolabı kilitli olmak zorundadır.

Çelik dolaplar genellikle günlük hayatımızı kolaylaştıran ve güvenlik sağlayan çelik ofis eşyalarıdır. Ofislerde bir takım evrakların , gizli belgelerin ve önemli dökümanların güvenle saklanma ihtiyacı mevcuttur. Bu durumlarda klasör dolapları devreye girmektedir. Kilitli mekanizması sayesinde çekmeceler ve raflardaki dökümanlar son derece güvenle saklanmaktadır.

Maksimum başarıya sahip güvenlikli bir çelik dosya dolabı uzun yıllar ofisinizin ihtiyacını karşılamaktadır. Gün geçtikçe teknolojinin de gelişmesiyle yeni tip ve tasarımda çelik dolap üretimi de söz konusu olmaktadır. Eskiden birkaç modeli içinde barındıran metal dolaplar günümüzde binlerce birbirinden farklı özelliklere sahip ürünleri içinde barındırmaktadır.

Ofisinizin ve firmanızın ihtiyaçlarına göre soyunma dolabı , arşiv dolapları , emanet ve cep telefonu dolapları , dosya dolapları gibi bir çok farklı model mevcuttur. İhtiyacınıza göre bol seçeneğiniz mevcuttur.

Kullanılacak mekana göre ürünlerin modelleri de elbette değişmektedir. Örneği spor salonları, fabrikalar ve şantiyelerde işçilerin elbiselerini ve ayakkabılarının saklanması amacıyla soyunma dolabı modelleri yoğun tercih edilir. Ofis ve bürolarda ise klasör ve dosyaların güvenle depolanması için dosya dolapları tercih edilir. İhtiyaçlara göre 198 cm yükseklikteki dosya dolabı, 130 cm yükseklikteki dosya dolabı ve 100 cm yükseklikteki metal dolap tercihi yapılabilir.

Metal dolaplar günümüzde önemli bir yere sahiptir. Ev , ofis , fabrikalarda kullanılan çelik dolap modelleri elbette fiyat olarak birbirinden farklıdır. Kullanılan malzeme cinsi , işçilik ve kaliteye bağlı olarak fiyatlar değişkenlik göstermektedir.

Çelik dosya dolapları cazip fiyatlarıyla metal dolap sektöründe en çok satan ürünlerin başında yer almaya devam etmektedir. Uzun ömrü ve cazip fiyatı sayesinde , ahşap rakiplerine kıyasla daha fazla tercih edilmektedir. Yangın , sel gibi durumlarda avantajlıdır. Evlerde kiler dolabı olarak yoğun olarak kullanılır. Bu gibi nedenlerden çelik dolap satın almadan önce önceliklerin belirlenmesi gerekmektedir.

📆 08 Ocak 2021 Cuma 12:08   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR