SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Dosya Dolabı Satışı Son Sürat Devam Ediyor

Yayınlanma:
ABONE OL
Dosya Dolabı Satışı Son Sürat Devam Ediyor

Depolarda, restoranlarda, fabrikalarda , ofislerde hatta yakın zamanda evlerimizin içine kadar giren metal dolap modelleri hem cazip fiyatlı olması hem ergonomik tasarımı hem de fazla yer kaplamaması özellikleri sayesinde çelik eşya sektöründe büyük bir öneme sahiptir.

Metal dolaplar kilitli ve kilitsiz olarak kullanılabilmektedir. Bu tabiki müşterinin isteğine bağlı olarak değişebilmektedir. Ev tipi güvenlik problemi olmayan alanlarda kilitsiz metal dosya dolabı kullanılabilir. Fakat ofis ve fabrika tipi bir çok personelin bulunduğu, dosyaların güvenle saklanması gereken ortamlarda ise çelik dosya dolabı kilitli olmak zorundadır.

Çelik dolaplar genellikle günlük hayatımızı kolaylaştıran ve güvenlik sağlayan çelik ofis eşyalarıdır. Ofislerde bir takım evrakların , gizli belgelerin ve önemli dökümanların güvenle saklanma ihtiyacı mevcuttur. Bu durumlarda klasör dolapları devreye girmektedir. Kilitli mekanizması sayesinde çekmeceler ve raflardaki dökümanlar son derece güvenle saklanmaktadır.

Maksimum başarıya sahip güvenlikli bir çelik dosya dolabı uzun yıllar ofisinizin ihtiyacını karşılamaktadır. Gün geçtikçe teknolojinin de gelişmesiyle yeni tip ve tasarımda çelik dolap üretimi de söz konusu olmaktadır. Eskiden birkaç modeli içinde barındıran metal dolaplar günümüzde binlerce birbirinden farklı özelliklere sahip ürünleri içinde barındırmaktadır.

Ofisinizin ve firmanızın ihtiyaçlarına göre soyunma dolabı , arşiv dolapları , emanet ve cep telefonu dolapları , dosya dolapları gibi bir çok farklı model mevcuttur. İhtiyacınıza göre bol seçeneğiniz mevcuttur.

Kullanılacak mekana göre ürünlerin modelleri de elbette değişmektedir. Örneği spor salonları, fabrikalar ve şantiyelerde işçilerin elbiselerini ve ayakkabılarının saklanması amacıyla soyunma dolabı modelleri yoğun tercih edilir. Ofis ve bürolarda ise klasör ve dosyaların güvenle depolanması için dosya dolapları tercih edilir. İhtiyaçlara göre 198 cm yükseklikteki dosya dolabı, 130 cm yükseklikteki dosya dolabı ve 100 cm yükseklikteki metal dolap tercihi yapılabilir.

Metal dolaplar günümüzde önemli bir yere sahiptir. Ev , ofis , fabrikalarda kullanılan çelik dolap modelleri elbette fiyat olarak birbirinden farklıdır. Kullanılan malzeme cinsi , işçilik ve kaliteye bağlı olarak fiyatlar değişkenlik göstermektedir.

Çelik dosya dolapları cazip fiyatlarıyla metal dolap sektöründe en çok satan ürünlerin başında yer almaya devam etmektedir. Uzun ömrü ve cazip fiyatı sayesinde , ahşap rakiplerine kıyasla daha fazla tercih edilmektedir. Yangın , sel gibi durumlarda avantajlıdır. Evlerde kiler dolabı olarak yoğun olarak kullanılır. Bu gibi nedenlerden çelik dolap satın almadan önce önceliklerin belirlenmesi gerekmektedir.

İlgili Haberler

Basında Kartal
25 Şubat 2024
Başkan Gökhan Yüksel vites büyüttü, Kartal’da 3 Büyük Proje hayata geçti

Kartal Belediyesi; Yalı-Yunus-Topselvi Kültür Merkezi, Sabiha Bengütaş Kreşi ve Trafik Eğitim Parkı’nın aralarında bulunduğu 3 büyük projenin açılışını, düzenlediği muhteşem bir törenle gerçekleştirdi. Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in seçim bildirgesinde yer alan ve her biri Kartallılar’ın öncelikli ihtiyaçları düşünülerek hayata geçirilen projelerin açılışına, vatandaşlar da büyük ilgi gösterdi. Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, açılış konuşmasında; […]

Basında Kartal
22 Şubat 2024
Kartal Belediyesi açılışlar serisi Üç Büyük Proje ile devam ediyor

Kartal Belediyesi; Yalı – Yunus – Topselvi Kültür Merkezi, Sabiha Bengütaş Kreşi ve Trafik Eğitim Parkı’nın aralarında bulunduğu üç projenin açılışını, 24 Şubat Cumartesi günü saat 14.00’te Yalı Mahallesi, Gündem Sokak’ta düzenleyeceği muhteşem bir törenle gerçekleştirecek. Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in seçim bildirgesinde yer alan ve her biri Kartallılar’ın öncelikli ihtiyaçları düşünülerek hayata geçirilen projeler, […]

Basında Kartal
15 Şubat 2024
Kartal’da 14 Şubat Temalı Kadın Emeği Pazarı Açıldı

Kartal Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’nün desteklediği Kadın Emeği Pazarı; Kartal Meydanı’nda 14 Şubat Sevgililer Günü teması ile açıldı. Kırmızı balonlar, karanfil dağıtımı ve aşkı simgeleyen canlı manken ile açılışı gerçekleştirilen Kadın Ürünleri Pazarı, vatandaşların da yoğun ilgisini çekti. Kadınların el emeği göz nuru verdiği ürünlerin değerlendirildiği pazara destek vererek ahşap stantları yaptıran Kartal Belediyesi, […]

Etkinlikler
08 Şubat 2024
Bitexen Winterfest, Uludağ’da ilk periyotunu muhteşem bir enerjiyle tamamladı!

Uludağ’ın benzersiz festivali Bitexen Winterfest, yıldız isimlerle dolu ilk periyotunu dün gece gerçekleşen unutulmaz etkinliklerle taçlandırdı. SULEIMAN, Kubilay Caner ve Doğukan Ustaoğlu’nun performanslarıyla başlayan gece, RedBull sponsorluğunda düzenlenen “Kayak Odasında Da Parti Olur Mu?” isimli oda partisiyle heyecanını zirveye taşıdı. Oda partisi coşkusunun ardından, festivalin kalbi VIBE sahnesinde Madrigal’in büyüleyici performansı ve Caner Üstüner’in enerji […]