MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Gezi-Alışveriş, Hayvan » Viyo Recuperation Kedi Vitamini

Viyo Recuperation Kedi VitaminiViyo recuperation kedi sağlığı açısından birçok vitamin ve mineral içeren besin takviyesidir. İyi bir lezzete sahip olan bu ürünler sıvı gıda takviyeleriyle, iştahım artması, yeme içme alışkanlığı konusunda kedilerinizi geliştirir. Tedavi süreçlerinde, hastalıklar öncesinde ve sonrasında ya da ameliyat gibi durumlardan önce iyileşme sürecine destek sağlayan ürünlerdir. Kedilerin mineral ve vitamin gereksinimleri konusunda oldukça yararlıdır. Ameliyat gibi operasyonların öncesinde evcil hayvanlarını bakımlarını sağlamaktadır. Ayrıca tedavi eden bir yapıya sahiptir ve diyet aşamasına geçişi kolay bir hale getirir. Ayrıca minik dostlarınızı sıvı almaya teşvik eder. Viyo recuperation kedilerinizin gelişme sürecinde destekleyici bir yapıya sahiptir.

Viyo Recuperation’un Yararları

  • İçerisinde prebiyotikler sayesinde bağırsakların onarılmasını sağlar. Ayrıca deri ve tüy yapılarının canlı kalmasını sağlar ve ağız yolundan alınan ilaçların sindirimini kolaylaştıran bir özelliğe sahiptir. Ayrıca iştahın artması ve bitkin düşen hasta ve yaşı ilerlemiş olan kedilerin sağlığı için destekleyici bir üründür. Ayrıca kedilere bu ürünler günlük ortalama olarak 30 ml civarında verilmelidir.
  • Yemek yeme alışkanlığı kazanması için köpek ve kedilerin daha sağlıklı bir hale gelmesi için tercih edilen ürünlerdir. İlaç kabul etmeyen hayvanlara yiyeceklere karıştırılarak verilebilir. Ayrıca bu hayvanlara su içmeme durumlarında bu ürünler verilmelidir. Lezzetli olmayan hayvan diyetleri için yiyeceklerin içerisine konarak, yiyeceklerin lezzetini arttırmak adına tercih edilebilecek ürünlerdir.
  • Ayrıca haftalık yavruların besin ihtiyaçlarının karşılanması için tercih edilen ürünlerdir. Bunun dışında, hamile annelerin beslenme takviyesi olarak kullanabileceği ürünlerdir.
  • Bünyesi zayıf olan, yardıma ihtiyaç duyan hayvanların beslenmesi için tercih edilebilir. Ayrıca bu ürünler açıldıktan hemen sonra buzdolabında korunabilir. Fakat açık olan paketler bir hafta içerisinde tüketilmelidir. Bu süre geçerse ürün daha fazla kullanılmamalıdır. Besin ihtiyacının olduğu durumlarda farklı bir açılmamış kutuyla beslenmeye devam edilmelidir.

Lezzet açısından oldukça iyi bir sıvı gıda takviyesi olan bu ürünler, minik dostlarımızın iştahını artırır. Ayrıca doğal bir içeriğe sahip olan bu ürünler hayvanların vitamin ve mineral ihtiyaçlarına uygun bir şekilde üretilmiştir. Minik dostlarınızın sağlıklı beslenmesi için https://yenicagecza.com/viyo/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

📆 28 Ocak 2021 Perşembe 12:52   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR