MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Genel, Manşet, Politika, Sivil Toplum, Toplum » AK Parti Kartal’da Yeni Yönetimin Görev Dağılımı Yapıldı

AK Parti Kartal’da Yeni Yönetimin Görev Dağılımı YapıldıGeçtiğimiz günlerde ilçe kongresini gerçekleştiren AK Parti Kartal ilçe teşkilatında yeni yönetimde görevlendirmeler yapıldı.

Ebubekir Taşyürek Başkanlığındaki AK Parti teşkilatında İbrahim Öztemel siyasi ve hukuk işlerinden sorumlu Başkan yardımcılığına getirildi.

İlçe kongresi ile birlikte yeni bir dönemin başladığı AK Parti’de görevler belirlendi. Teşkilat başkanlığına Nimet Gündoğdu’nun getirildiği görevlendirmede Fatih Yıldırım’a ise seçim İşleri Başkanlığı teslim edildi.


Tanıtım ve Medya Başkanlığına Faruk Çak, Sosyal Politikalar Başkanlığına Fikret Polat, Yerel Yönetimler Başkanlığına Seyfullah Gürgün, Ekonomi İşler Başkanlığına Zeki Karaismailoğlu, STK Halkla İlişkilerin başına da Naime Aydın atandı.

Mali ve İdari İşler Başkanlığına Mustafa Soykan’ın getirildiği atama da Aysen Sak ise ilçe Sekreterya Başkanlığı teslim edildi.

Galeri
📆 03 Şubat 2021 Çarşamba 13:14   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR