MENÜ ☰
Kartal Belediyesi Halk Oyunlari Festivali 2022
ATOHM Fitness & Boxing
Kartal Gazetesi » Yazarlar » SANA DA TEŞEKKÜRLER
SANA DA TEŞEKKÜRLER


Baharın gelişi çiçeklerden bellidir

Türkiye’min gülen yüzü, sevgi dolu hep kalpleri

Çiçek gibi güneş gibi, bekliyoruz biz sizleri

Sadetler berrak bir gökte pırıl pırıldır gözleri

Ilık ılık kalbe akar yolun bulur o sözleri…

Gençlik ve Spor Bakanlığımızın baharın gelişini müjdeleyen çiçekleri GM (Gençlik Merkezi) ile çocuklarımızı, gençlerimizi sımsıcak kucaklayan, onların gelişimlerine en büyük katkıları sağlamak, ailelerimize destek olup, en değerli varlıklarımızın hepimizin olduğunu hissettiren hem ana hem baba olan. Sizleri güler yüzü ile karşılayan, gençlik merkezi liderleri, a’dan z’ye tüm çalışanlarıyla bal arıları gibi hayata geçirdiği etkinlikler ile gençlerimize sahip çıkıp ele ele vermiş kocaman sevgi yumağı, mutluluk ve huzur dolu bir dünya…

Yurtlarda, apartlarda kalıp, aile ve evlerinden uzak kalan gençlerimize sıcacık bir yuva, çalışmak için en uygun yer olan GM kütüphaneleri, okuma odalarımızı tercih eden gençlerimiz.

Ansızın anne eli değmişcesine içimizi ısıtan sıcacık çorba ikramları.

Seminer salonlarında eğitim sunum yapan, gönüllülük kulüpleri, güzel sanatlar, müzik, deney yap atölye çalışmaları, zoom etkinlikleri, akıl zeka oyunları, bilgi, öykü, şiir, münazara yarışmaları.

Tütün bağımlılığına karşı Yeşilay sloganı.

İnternet bağımlılığı ve sanal dünyanın tehlikelerine karşı en değerli zamanın doğru yönetimi için farkındalık sunumları.

İlk okul, orta, lise, üniversite, lisans, doktora mezun ve öğrencileri halka halka elele tutuşturan, birbirlerine karşı çok şefkatli.

Sağlıklı, şuurlu pırıl pırıl bir nesil yetiştirmek için bir iyilik yapan millet bizim.

Ve daha niceleri keşfedilmeyi bekleyen gençlik merkezleri, proje üreten ülke olmak için mücadele eden, cemreler düştükçe yüreğimden kelebekler uçuran, yolu barıştan, sevgiden, kardeşlikten geçen T. C Gençlik ve Spor Bakanlığımıza yarının geleceği nesillerimiz için yapmış oldukları ve devam ettikleri yatırım projeleri için çok teşekkür ederim.

Keşfetmenin keyfini çıkarın.

Saygılarımla selamlıyorum.

Lütfiye Çanacık

Odunpazarı Gençlik Merkezi Kütüphane

📆 11 Mart 2021 Perşembe 21:50   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR