MENÜ ☰
Kartal Belediyesi Halk Oyunlari Festivali 2022
ATOHM Fitness & Boxing
Kartal Gazetesi » Büyükşehir, Genel, Manşet, Politika, Sivil Toplum, Toplum » Külünk’ten Kongre sonrası ilk açıklama
Külünk’ten Kongre sonrası ilk açıklama


AK Parti 7’nci Olağan Büyük Kongresi’nde Merkez Karar ve Yönetim Kurulu’na (MKYK) yönetimde görev alan Metin Külünk kongre sonrası yaptığı açıklamada;

BU VATAN HEPİMİZİN MİLLETİMİZİN BİRLİĞİ ve KARDEŞLİĞİ ÇOK DEĞERLİDİR.

1-Bugün 24 Mart 2021 tarihli AK Parti 7. Olağan Kongremizi başkentimiz Ankara’da “Türkiye için güven ve istikrar” hedefi ile büyük bir coşku içinde gerçekleştirdik.

Bu vesileyle kongremizin partimize, ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini Allah’tan niyaz ediyorum.

2-Cumhurbaşkanımız, Liderimiz ve Genel Başkanımız Sn Recep Tayyip ERDOĞAN’ın güven tazelediği kongremizde seçilen MKYK ve diğer tüm kadrolarımız ilk günkü aşkla AK Partimizi ve Türkiye’mizi 2023 hedeflerine taşıyacaktır.

3-“Türkiye için güven ve istikrar” başlıklı kongremizde Sn Genel Başkanımız ve delegelerimizin takdiri ile AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulunda görev almış olduğum için başta Sn Cumhurbaşkanımıza, delegelerimiz ve tüm kongre heyetine şükranlarımı arz ediyorum.

4- AK Parti MKYK Üyesi olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da liderimizin güvenine ve milletimizin takdirine yakışacak şekilde, şimdiye kadar üstlendiğim tüm görevlerde olduğu gibi dava ve hizmet aşkıyla milletimizin emrinde olmaya devam edeceğim.

5-AK Partimizin kuruluşundan bu yana; kuruluş ruhuna ve davamıza sadakatle ve millete hizmet anlayışıyla, teşkilatlarımızın her kademesinde bulunan tüm kardeşlerimizle hukukumuz var.

İşte bu hukuk gereği tek tek tüm üye ve yöneticilerimizle, davamıza ve milletimize hizmet eden tüm arkadaşlarıma teşekkürü borç biliyorum

6- Liderimiz, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız olan Sn Recep Tayyip Erdoğan’ın vizyonu ve gayretiyle her alanda gelişen Türkiye’mize ve milletimiz esaslı bir anlayışla, yani 2002 ruhu ile 15 Temmuz’da tarihin akışını değiştiren ruh ve akıl ile hep birlikte yorulmaksızın 2023’e koşmak için hizmetle görevliyiz.

7- Liderimiz ile tüm siyasi hayatı boyunca yanında olmakla kazandığımız teşkilat disiplini, devlet adabı, dava şuuru ve millete hizmet aşkına sahip olarak, 15 Temmuz ruhu ve fikri ile 2002’deki kuruluş heyecanını hiç kaybetmemiş her yaştaki inanmışlara her zamanki gibi kapım sonuna kadar açık olacaktır.

8- Bugüne kadar görev almış olan/olmayan, millet aşkı, vatan sevgisi, dava şuuru ile tüm teşkilatlarımızda Türkiye’miz için, Liderimiz Sn Cumhurbaşkanımızın yükünü hafifletmek ve sırtından yük almak için bende varım diyen herkese kapımız sonuna kadar açık olacaktır.

9-Bugünden sonra da düne kadar olduğu gibi ülkemizin her bir ferdinin derdini dinlemek anlamak sorumluluğumuzun gereğini yerine getirmek için gayretimiz daha da güçlü şekilde devam edecektir.

İnşaAllah.

Galeri
📆 25 Mart 2021 Perşembe 15:42   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR