MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Yazarlar » Yaparsa AK Parti Yapar yığınak…

Yaparsa AK Parti Yapar yığınak…Gençlik ve Spor Bakanlığımız’ın birbirinden değerli yerli ve milli duygularla merhaba..

sporcularımız ile her türlü atraksiyonu deniyor, yılmıyor, usanmıyor pes etmeyen yeniden dirilen gençlerimiz özü candan bizim neslimiz üstün madalyalarıyla merhaba Türkiye..

İşte ispatı sayısız kahramanlarıyla…

Sadece Nisan ayında  11 Avrupa, bir dünya şampiyonluğu, 8 Avrupa ikinciliği, 15 Avrupa üçüncülüğü.. yağmur gibi yağıyor madalyalar mâşaallah berakallah merhaba Türkiye..

Bidon’un yeşil yeşil bakan dolarıyla satın alamadığı Türkiye için bir iyilik yapın ve saygılar imla kurallarına uygun olarak harekete geçen gün daha da sıcak olacak bu işler böyle yürüyor merhaba Türkiye..

Tüm dünyaya şevkat kanatlarını Açangül merhaba Türkiye..

Köklerimizle medeniyetler arasında gönül köprüleri atan, sevgi dolu hep kalpleri birbirine bağlanmaz içi doludur yaldız merhaba Türkiye..

Bir avuç toprağını canı pahasına da olsa yaşarsam gazi, ölürsem şehit olan askerlerimize Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun İnşa’Allah, Çanakkale’deki o ruhu 7’den 70’e yaşatan Peygamber ordusuyla merhaba Türkiye..

Çağ açıp çağ kapatan Fatih’in torunları merhaba Türkiye..

Kur’an ve Sünnete uyarak, lütfen dini bilgilerimizi güncelleyelim, teknik servis gibiyim.. tek başına iktidar olur mu hiç öyle Canım benim, hep birlikte okuyalım ve yolumuz olan Hak yolda yürüyelim.. Fetva meclisi ve saygılarımla selamlıyorum.. merhaba Türkiye..

İnsanoğluna en şerefli mahluk insan olduğunu hatırlatan merhaba Mert.. merhaba Türkiye..

Kur’an ayı denilen ramazan ayında çokça Kur’an okuyup tefekkür etmek müstehap kabul edilmiştir merhaba Türkiye..

Lütfiye Çanacık

Odunpazarı Gençlik Merkezi Kütüphane Eskişehir Han ilçesinde yaşıyorum 17.yüzyıla ait külliye eski kervan ve sefer yolu üzerinde bulunan… Selam ve saygılarımla selamlıyorum merhaba Türkiye..

📆 29 Nisan 2021 Perşembe 14:40   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR