MENÜ ☰
ATOHM Fitness & Boxing
Kartal Gazetesi » Genel, Manşet, Sivil Toplum, Toplum » Erzurumlu Suha Dengizek’in kızı Nihan Dünyaevine Girdi
Erzurumlu Suha Dengizek’in kızı Nihan Dünyaevine Girdi


Erzurumlular Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakfı Başkanı Suha Dengizek’in kızı Nihan Dengizek ile Burak Demir görkemli bir düğün töreniyle dünya evine girdiler.

Beykoz Çavuşbaşı Kasrı’nda gerçekleşen düğün töreninde, genç çiftlerin nikâhını Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Selami Keskin kıyarken, Erzurum Bar Ekibinin sahne almasının ardından Burhan Topal ve diğer sanatçıların seslendirdiği şarkı ve türkülerle keyifli dakikalar yaşandı.

Düğün törenine katılanlar arasında Erzurumlular Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakfı Yönetim Kurulu Üyelerinin yanısıra, AK Parti Erzurum Milletvekili Selami Altınok, Emekli Korgeneral Zekai Aksakallı Paşa, Koceli Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, Kor. Gen. Ata Kalkan, Yargıtay Üyesi Haluk Kırca, Sinema Sanatçısı Recep Cinisli, Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Erzurum eski Belediye Başkanı Ahmet Küçükler, Prof. İsmet Kırpınar, Çekmeköy Bel. Bşk. Yrd.  Fatih Sırmacı, Beykoz Belediye Bşk. Yrd. Selami Keskin, AK Parti Kartal İlçe Başkanı Ebubekir Taşyürek, Önallar Tarım Makinaları A:Ş: Yönetim Kurulu Başkanı Suat Önal, Ahmet Ağırman ve bir çok sevenleri iştirak etti.  

Galeri
📆 12 Temmuz 2021 Pazartesi 17:03   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR