MENÜ ☰
ATOHM Fitness & Boxing
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Genel, Mahalleler, Manşet, Mekanlar, Sivil Toplum, Toplum » Kartal’da işletmeciler, lüks siteyi kurşun yağmuruna tuttular
Kartal’da işletmeciler, lüks siteyi kurşun yağmuruna tuttular


Kartal’da lüks bir site yönetimi ile dükkân kiracıları arasında tartışmaya yaşandı. Gece saatlerinde sitenin önüne araçla gelen şüpheli şahıslar siteye ait güvenlik kulübesine ve çevredeki dükkânlara tam 15 el ateş açtı. Yaşanan o anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Kartal’da lüks siteyi kurşun yağmuruna tuttular – Tıkla İzle

Olay, geçtiğimiz aylarda Kartal’da bulun lüks bir sitede gece saatlerinde meydana geldi. İddiaya göre, site yönetimi ile site bünyesinde yer alan dükkân kiracıları arasında tartışma çıktı. Site yönetimi ise, dükkan kiracıları ile yaşadığı problemi çözmek amacıyla bir grup şahısla anlaştı. Şüpheli şahıslar tarafından tehdit edilen dükkân kiracıları geri adım atmayınca saldırgan şahıslar gece saatlerinde geldikleri araçla siteye ait güvenlik kulübesi başta olmak üzere çevredeki iş yerlerini kurşun yağmuruna tuttu. Yaşanan saldırı anı ile kiracıların tehdit edildiği o anlar saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.

Öte yandan konu yargıya taşınırken, saldırgan şahısların yakalanması içinde çalışma başlatıldı.

“Esnafı tehdit etmeye başladılar”

Yaşanan olaya ilişkin konuşan site sakinlerinden Avukat Yankı Garan, “Burada siteye ait 4 tane dükkân var. Site yönetimi tarafından verilen kararla bu dükkânların siteye açılan kapıları kapatılmak istendi. Doğal olarak dükkân kiracıları da önceden imzalanan sözleşmede projede böyle bir maddenin olmadığını belirterek karara karşı çıktı. Nitekim tartışma büyüdü ve buraya gelen bazı kişiler esnafı tehdit etmeye başladı. Yönetimin verdiği kararlara uyulması gerektiğini söylediler. Dükkân kiracıları da şikâyetçi olarak bu durumu yargıya taşıdı” dedi.

Galeri
📆 21 Temmuz 2021 Çarşamba 12:35   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR