MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Gezi-Alışveriş, Kadın » Hediye Kartı ile Sevginizi Göstermek Artık Çok Kolay!
Hediye Kartı ile Sevginizi Göstermek Artık Çok Kolay!


Ara sıra duyduğumuz, son dönemlerde oldukça popüler olan hediye kartları nedir, ne işe yarar? Bazen yakınlarımızın özel günleri için armağan almak isteriz ancak zamanımız olmaz veya ne alacağımızı ne kadar düşünsek de bir türlü bulamayız. Bu gibi durumlarda hediye kartları devreye girer. Bazı mağazaların hediye kart hizmeti sunmasıyla hediyeye harcayacağımız miktar kadar ödeme yapıp bu kartları satın alırız. Bu kartı tek kullanımlık bir banka kartı gibi de düşünebilirsiniz. Sevdiğinize bu kartı verdikten sonra kurumun belirlediği mağazalardan veya internet mağazalarından gidip alışveriş yapabilir. Bu sayede istediği hediyeyi almış olur. Siz de direk hediye vermeseniz de kart aracılığı ile nazik bir sunum yapmış olursunuz. Hediye kartına daha farklı bir kullanım ve kolaylık sağlayan bodo.com benzersiz deneyim seçenekleriyle sizi yepyeni bir dünyaya davet ediyor. Bodo, hediye kartının genel kullanım hizmetinin yanında maksimum 5 farklı deneyim seçeneği sunup tercihin, bunlar arasından da yapılabilmesini sağlıyor.

Hediye kartı nasıl alınır?

Hediye kartı her ne kadar banka kartına benzese de alımı oldukça basit ve güvenlidir. Kartınızı almak istediğiniz kuruma giderek talebinizi bildiriyorsunuz. Burada hali hazırda olan ve her biri tek kullanım içeren kartlardan birine, içermesini istediğiniz miktar, mağazanın belirlediği maksimum ve minimum tutar doğrultusunda yükleniyor. Özel tasarımlarla hazırlanmış hediye kartınızı alabilirsiniz. Doğum günü, Yılbaşı, yıldönümü, bayram kutlamaları, mezuniyet, ilk iş günü, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, Öğretmenler Günü, 8 Mart Dünya Kadınlar günü gibi tüm özel zamanlar için bodo.com’un hediye kartı sunumunu tercih edebilirsiniz. Çünkü içerisinde benzersiz sürprizler barındırıyor ve sevdikleriniz bu hediyelere bayılacak! Bodo.com’dan deneyim seçerken  ilk seçimden sonra karşınıza deneyim ekle kutucuğu çıkacak. Yani 5 seçeneğe kadar tercih hakkınız bulunmakta. Daha sonra özel tasarım hediye kutusu veya e-sertifika sunumlarından birisini seçiyorsunuz. Burada iletişim ve adres bilgilerini girdikten sonra deneyimler arasından en yüksek fiyata sahip olanın ödemesini yapmanız yeterli. İşte bu kadar kolay!

Hediye kartı nasıl kullanılır?

Hediye kartını kullanmak da almak kadar kolay. Kartın alındığı mağazanın belirlediği yerlerde alışverişinizi tamamladıktan sonra kasa bölümüne gidiniz. Sizden kartın üzerindeki size özel oluşturulan rakamları söylemeniz istenecek veya direk olarak kartı talep edecekler. Sadece bu kadar. Bodo online mağazadan size gönderilen hediye kartınızı kullanmak için öncelikle hediyenizi seçin ve kartı bodo.com adresinden aktive edin. Olağanüstü deneyiminizi gerçekleştirmeye gittiğiniz mekanda ödemenizi bu kart aracılığıyla yapabilirsiniz. Bodo.com’dan aldığınız hediye kartının içerdiği miktar doğrultusunda bir veya birkaç deneyim alabilirsiniz. Örneğin, size verilen 900 TL değerindeki, ‘’Arkadaş Grubu için Paintball’’ hediyesinin yerine ‘’İki Kişi için Asya Yakasında Deep Tissue Asya Masajı’’ ve ‘’Heykel Kursu’’ deneyimlerine sahip olabilirsiniz. Siz sadece isteyin, bodo ile her şey mümkün!

📆 22 Temmuz 2021 Perşembe 13:13   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR