MENÜ ☰
ATOHM Fitness & Boxing
Kartal Gazetesi » Dünyadan, Etkinlikler, Gençlik, Genel, Manşet, Pendik, Sivil Toplum, Spor, Toplum » BÜYÜKLER SAVATE MİLLİ TAKIMI AVUSTURYA WEİZ YOLLARINDA
BÜYÜKLER SAVATE MİLLİ TAKIMI AVUSTURYA WEİZ YOLLARINDA


İnternatonal Savate Federasyonu’nun faaliyet programında yer alan büyük erkek ve büyük bayanlar SAVATE Dünya Şampiyonası, 26 Temmuz 1 Ağustos tarihleri arası Avusturya’nın WEİZ şehrinde yapılacaktır.

26 Temmuz 1 Ağustos tarihleri arası Avusturya’nın WEİZ şehrinde yapılacaktır.

Savate ve Canne Federasyonu Büyükler SAVATE milli takımı 80 ülke içerinde ülkemizi temsil edecek olan milli takım kadrosu: İdareci Sn Faik ÖZCAN Teknik Direktör Satılmış KİBAROGLU Antrenör İbrahim ÇİÇEK ve Osman NAS Hakem Abbas Can KÖK, Feyza Nur AZİZOGLU 48-52 KG Zeynep KARAKÖSE 52-56 KG Esra KİBAROGLU 60-65 KG Yusuf KURTAL 65-70 KG İbrahim SAYGILI 70-75 KG Hakan KİBAROGLU 75-80 KG. oluşmaktadır ve ülkemizi temsil edeceklerdir.

Konuyla ilgili Savate Ve Canne Federasyonu Basın Kurulu Başkanı Adnan FİŞENK tarafından yapılan açıklama da, “Adından sıkça bahsedilen Çankırı’nın Nadide İlçesi ŞABANÖZÜ BELEDİYESİ Ana Sponsorluğunda Ülkemizi temsil edecek olan Savate Milli Takımının idareci olarak SAVATE Milli Takımın Başında Belediye Başkanımız Faik ÖZCAN Bey Bizimle Dünya Savate Şampiyonasına Geliyor bizim için ve camiamız için büyük onurdur. Amatör spora Destek Gençliğe Yatırım kutsal yatırımdır. Ayrıca başkanımız tarafından Şabanözü’ne Bir kapalı spor salonu yapıldı kısa süre sonra hizmete açılıyor: Artık Spor Zamanı Şabanözü gençliğini kısa süre sonra SAVATE Sporu İle buluşturmanın onurunu yaşayacağız.

Uyuşturucu yaşının 11-12 yaşlara düştüğü Ülkemizde zor zamanlardayız gençliğimizi ancak uyuşturucu ve sentetik uyuşturuculardan ve bu tür kötü belalardan sporla koruruz spor yap sağlıklı ol. Diyor tüm Şabanözü gençliğini SAVATE sporunu Çalışmaya Davet Ediyoruz.

Dünya Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkanımız Türker AYGÜNDÜZ Beye her zaman yanımızda olduğu için ve verdiği desteklerden dolayı teşekkürler ediyorum, Savate ve Canne Federasyonu As Başkanımız Erdal KURTAL Beye Teksan Hidrolik Yönetim Kurulu Başkanı Serkan YILMAZ Beye Desteklerinden Dolayı Çok Teşekkürler Ediyorum.

Başkanımız Faik ÖZCAN Beye Desteklerinden ve göstermiş olduğu yakın ilgi alakadan dolayı teşekkürler ediyor Saygılarımı sunuyorum,

Ülkemizi En İyi Şekilde Temsil Edeceğiz Savate Milli Takımına güveniyorum iyi bir hazırlık dönemi geçirdik Başarılar Diliyorum” dedi.

📆 25 Temmuz 2021 Pazar 17:25   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR