MENÜ ☰
Ramazan Ayı
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Büyükşehir, Genel, Mahalleler, Manşet, Mekanlar, Sivil Toplum, Sultanbeyli, Toplum » Aydos Ormanı yangınlara karşı havadan ve karadan korunuyor

Aydos Ormanı yangınlara karşı havadan ve karadan korunuyorİstanbul Kartal ve Sultanbeyli’de ormanlık alanlarda ormana giriş çıkışları denetlemek ve mangal yakıp yakılmadığını tespit etmek amacıyla Aydos Ormanı’nda gece ve gündüz denetim yapılıyor. Polis ekiplerinin denetimi drone ile havadan görüntülendi.


İstanbul Valiliği, aldığı kararla İstanbul’da ormanlarda mangal ve semaver ateşi yakılmasını ve ormana girişleri yasakladı. Alınan kararın ardından Sultanbeyli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince ormanlık alanlarda polis ekipleri tarafından gece gündüz denetim yapılmaya başlandı.

Yapılan denetime TOMA aracı da katıldı. Denetimlere aynı zamanda Özel Harekat Polisleri ile Sivil Polis Ekipleri de katıldı. Denetimlerde drone ile havadan kontrol de sağlandı. Denetim kapsamında ormanlık alana kaçak giriş yapılıp yapılmadığı ve mangal ateşi yakılıp yakılmadığı kontrol ediliyor.

Galeri
📆 01 Ağustos 2021 Pazar 21:22   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR