MENÜ ☰
Kartal Belediyesi Halk Oyunlari Festivali 2022
ATOHM Fitness & Boxing
Kartal Gazetesi » Büyükşehir, Genel, Manşet, Sivil Toplum, Toplum » İstanbul’da, Yediemin otoparkları taksilerle doldu
İstanbul’da, Yediemin otoparkları taksilerle doldu


İstanbul’da taksicilere yönelik şikayetlerin artması üzerine denetimler de sıklaştı. Yediemin otoparkları denetimlerde bağlanan taksilerle doldu. Adeta sarıya bürünen otoparklar drone ile havadan görüntülendi.

İSTANBUL’DA TAKSİCİLERE YÖNELİK ŞİKAYETLERİN ARTMASI ÜZERİNE DENETİMLER DE SIKLAŞTI. YEDİEMİN OTOPARKLARI DENETİMLERDE BAĞLANAN TAKSİLERLE DOLDU. ADETA SARIYA BÜRÜNEN OTOPARKLAR DRONE İLE HAVADAN GÖRÜNTÜLENDİ. (AHMET FARUK SARIKOÇ/İSTANBUL-İHA) İstanbul’da taksicilere yönelik şikayetlerin artması üzerine denetimler de sıklaştı. Yediemin otoparkları denetimlerde bağlanan taksilerle doldu. Adeta sarıya bürünen otoparklar drone ile havadan görüntülendi.

Yediemin otoparkları taksilerle doldu – Tıkla İzle

İstanbul’da son dönemde taksicilere yönelik şikayetler artınca Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Sivil Trafik Ekiplerinin de denetimleri sıklaştı. Hemen hemen her gün Eminönü, Beyoğlu gibi tarihi ve turistik mekanlarda taksilere yönelik denetim gerçekleştiren ekipler, trafiğe çıkmaya elverişli olmayan taksileri bağladı. İstanbul’da bulunan yediemin otoparkları da taksilerle doldu. Adeta sarıya bürünen otoparklar drone ile havadan görüntülendi.

📆 27 Ağustos 2021 Cuma 18:33   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR