MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Gezi-Alışveriş » Portville Göcek
Portville Göcek


Deniz botu ile evlere ulaşım sağlayabilen Portville Akdeniz ve Ege kıyılarında bulunan oldukça özel projelerden bir tanesi olarak kendisini kabul ettirmiştir. Evleri çevrelemiş olan duvarlardaki mercan çiçekleri, begonvilleri ile ön planda yer alan çekici peyzajı sayesinde oldukça sakin bir site yaşantısı sunmaktadır. Site içerisine giriş yapar yapmaz sizi ve misafirlerinizi direkt etkisi altına almaktadır. Göcek’teki diğer yerlere yürüme mesafesi ile ulaşım sağlanabilecek konumundan ötürü istemiş olduğunuz şekilde sosyalleşerek istemiş olduğunuzda kendi kabuğunuza çekilebileceksiniz. Kendi yaşam tarzınızı kendiniz böylelikle oluşturma şansına sahip olacaksınız. 46 dönüm arazi üzerine inşası gerçekleştirilmesi ise iki farklı bölümden meydana gelmektedir. 11 farklı tipteki 130 adet evden meydana gelmektedir.

Portville Göcek evlerinin 59 adeti deniz ile doğrudan bağlantılıdır. 51 adet evin ise havuz ile bağlantılı şekilde konuşlandırıldığı görülmektedir. Dörtlü şekilde birbirine bitişik oldukça nizami villaların çokluğu da görülmektedir. Villaların giriş katları yüksek tavana sahip 3 kızımdan meydana gelmektedir. Ahşaptan sürgülü kapılar sayesinde bahçe ile havuza daha rahat şekilde ulaşılabilmektedir. Geniş bir salonu ve şöminesi yer alıyor. Konaklamada konusunda araştırma yapacak olan insanların aklına ilk gelen yerlerden birisi olmuştur. Kendisi sınıfında tek olma özelliklerinin hepsini taşımaktadır. Konaklamak adına daha birçok nedeni kendiniz de keşfettikten sonra rahatlıkla görebilirsiniz. Misafirleriniz ve sizin sükunet içerisinde bir huzurlu tatile iştirak ettirmeyi amaçlamaktadır. Artık ortamınızı daha samimi kurulacaktır.

Kristal denizi ile adeta büyüleyen Göcek’ten Portville satılık villa arayışında olanlara en doğru cevabı sitemiz verebilmektedir. Gerekli olan görsellerinde yer aldığı seçeneklerden dilediğinizi kullanabileceksiniz. Kısa süre içerisinde istenen sonuçlara geçebilirsiniz. Beldedeki en büyük özelliklerden birisi ise korunaklı ve geniş bir körfez içerisinde bulunan ada ile koyları barındırarak marinacılık alanında oldukça gelişmiş olmasıdır. Böylelikle yat sahibi olanların rahatlıkla evlerine ulaşım sağlamaları mümkün hale gelmiştir. Sadece sizlerin değil 5 yıldızlı otel sahipleri bile çok fazla şekilde tercih etmektedir. Sektör içerisinde her geçen günde gelişme kat etmektedir. Yemyeşil çam ormanları ile saklı bir cennet olarak kabul edilmiş Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı konuşlandırılmıştır.

Mavi yolculuk yapmak isteyen insanların yat trafiğini fazlası ile sağladığı Göcek’ten Portville kiralık villa seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Sadece yaz ayları için ziyaret edecekseniz uygun fiyat seçeneklerinden fayda sağlamak mümkündür. Daima müşterilerimizin yanında olan firmamız gerekli olan seçenekleri sunacaktır. Müşteri temsilcilerimiz ile aklınızdan geçenleri paylaşabilirsiniz. Gerektiği şekilde yol gösterici bir hale gelinecektir. Daima şeffaf bir anlayış ile çalışma yapılmaktadır. Kusursuz bir şekilde tatilin izlerini sizlerde görebileceksiniz. Tabi ki kiralama seçenekleri arasında villalar bakımından farklılık görülebilir. Her biri aynı özellikleri taşımış olsa da konum itibariyle ücrette farklılıklar görülebilir. Görsellerden seçim yapıldıktan sonra direkt şekilde fiyatını bilgi alabilirsiniz. Bu konuda gerekli kolaylıklar sağlanabilecektir.

Etiketler:
📆 08 Ekim 2021 Cuma 11:30   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR