MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Gezi-Alışveriş, Hayvan » Kedi ve köpekler için deterjan Petburada.com’da
Kedi ve köpekler için deterjan Petburada.com’da


Evde kedi ve köpek beslerken şekillenen koku ve kirleri yok etmek artık çok kolay. 25 yıldır evcil hayvan sektörünün lider markası tarafından üretilen çamaşır deterjanı ve koku leke çıkarıcı ürünler kedi ve köpek sahiplerinin hayatını kolaylaştırmakta.

Health for Paws Wash ürünleri evcil hayvanların kullandığı tekstil ürünlerindeki kir, leke ve kokuları anında yok etmektedir. İçeriğinde bulunan enzim ve güçlü formülü sayesinde kirlenen kumaş ürünündeki kusmuk lekesi, idrar ve dışkı lekesi gibi inatçı ve zor lekeleri kolayca yok etmekte.

Açık ya da kapalı kedi tuvalet kaplarındaki kötü koku her zaman ev içerisinde sorun olmakta. Health for Paws koku giderici ürünleri sayesinde sorun olmaktan çıkıyor. Özellikle açık kedi tuvaleti kullanımı, koku gidermek için kapalı modelleri kediler tarafından içine girmedikleri için tercih edilmektedir. İşte bu tip tuvalet kullanan aileler kokunun eve dağılmasını engellemek için kum kabını temizlerken ve yeni kumu serdikten sonra üzerine sıkacakları Health for Paws Sprey sayesinde rahat edecekler.

Soğuk havalarda köpeğinizi koruyan köpek kıyafetlerini artık daha kolay temizleyeceksiniz Çamur ve lekelerle bezenmiş köpek elbiseleri ön yıkamaya gerek duymadan Health for Paws Wash ile çamaşır makinasında ılık suyla tertemiz olmakta.

Kedi ve köpekler kustuğunda evdeki eşyaların kirlenmesi hepimizi yorar. Kediler fizyolojik olarak dönem dönem kusarlar ve kusmuk lekesine uygun leke çıkarıcı Health for Paws sprey kusmuk kokusuna da etkilidir. Evcil hayvanlar için zararlı hiçbir maddeyi içermeyen ürünler Veteriner Hekimlerce formüle edilmekteler.

Kedilerin kendilerine ait ev içerisine seçtiği alanlarda kedi yatağı kullanmak her zaman tüylerin bir yerde birikmesi için akıllı bir yöntemdir. Kolay temizlenebilir yataklardan tercih etmeniz her zaman kıldan arınmayı kolaylaştırmaktadır. Ama sürekli kullanımda olan kedi yataklarını hijyen sağlamak için dönem dönem yıkamak gerekmektedir. İşte bu yıkamada diğer deterjanların tam aksine Health for Paws ürünleri kolay ve hijyenik temizlik sağlamaktadır.

Sizde kedi ve köpeğiniz için evcil hayvan malzemelerini ya da ev temizliğinde seçkin pet shoplarda satışa sunulan Health for Paws temizlik malzemelerini tercih edebilirsiniz.

Galeri
📆 15 Ekim 2021 Cuma 17:53   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR