MENÜ ☰
Kartal Belediyesi Halk Oyunlari Festivali 2022
ATOHM Fitness & Boxing
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Genel, Manşet, Politika, Sivil Toplum, Toplum » Taşyürek, 2024 yılında da Kartal Belediyesi’ni geri alarak tarih yazacağız
Taşyürek, 2024 yılında da Kartal Belediyesi’ni geri alarak tarih yazacağız


AK Parti Kartal Teşkilatı Yerel Basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Parti İlçe binasında gerçekleşen basın toplantısına; İlçe Teşkilatı Ana Kademe, Kadın Kolları Başkanı, Gençlik Kolları Başkanı ve Meclis Üyeleri katıldı.

Göreve gelmesinin ardından yerel basınla ilk kez bir araya gelen İlçe Başkanı Ebubekir Taşyürek, yaptığı konuşmada; “AK Parti Kartal Teşkilatı olarak yalanlarla, algılarla milletimizin kafasını karıştırarak siyaset yapanların inadına, önce 2023 yılında Sayın Cumhurbaşkanımızı yeniden seçtirecek, güçlü bir AK Parti Gurubuyla Türkiye Büyük Millet Meclisinde yer alacak, 2024 yılında da Kartal Belediyesi’ni ve İstanbul Büyük Şehir Belediyesi’ni geri alarak tarih yazacağız” dedi.

“AK Parti Kartal İlçe Teşkilatımızın düzenlediği “Yerel Basın Mensuplarıyla Kahvaltılı Toplantı” programımıza hoş geldiniz.

Kartal’ın geleceği için el ele vererek yapacağımız çalışmaların, aydınlık günlere ve hayırlara vesile olmasını diliyor; bugüne kadar meslek onurunu ve izzetini koruyarak Kartal halkı adına verdiğiniz emek ve kattığınız değerler için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nüzü bir kez daha kutluyorum.

20. kuruluş yıldönümünü kutladığımız mensubu olmakla onur ve gurur duyduğum Partimizin, Kartal İlçe Başkanlığı görevinin şahsıma tevdi edilmesi ve kongre sürecimizin üzerinden 9 ay gibi bir süre geçti.

Sizlerle çok daha önceden yapmayı planladığımız bu kahvaltı programını yaşadığımız pandemi şartları nedeniyle birkaç kez iptal etmek zorunda kaldık. Bütün Dünyada ve dolayısıyla Ülkemizde yaşadığımız bu salgın sürecinin zorunlulukları nedeniyle oluşan gecikmeden dolayı bizleri anlayışla karşıladığınız için çok teşekkür ediyoruz.

Bu vesileyle, öncelikle varlığınızı ve yaptığınız işi çok önemsediğimizi altını çizerek belirtmek istiyorum. Çeşitli zorluklara göğüs gererek, yayın hayatını devam ettirdiğiniz gazeteleriniz ve haber sitelerinizle, halkın haber alma hakkını önceleyerek, Kartal halkına ses ve nefes olmaya çalışıyorsunuz. Bu anlamlı çabanız ve azmimizden dolayı sizlere bir kez daha teşekkür ediyor, ailelerinizle birlikte sağlık, sıhhat ve afiyet diliyorum.

Bizim için AK Partili olmak; milletimizin aydınlık istikbali için, sadakatle Güçlü ve Büyük Türkiye davasının sevdalısı olmak, eski ve yeni kavramlarının kalıplarına sığmayacak büyüklükte, kuşatıcı bir aidiyet, bağlılık ve süreci ifade eder.

Bu sebeple bir kez daha sizlerin huzurunda Kurucu İlçe Başkanımız merhum Hasan Altuntaş abimizden başlamak üzere, partimizde samimiyet, sadakat ve azimle hizmet bayrağını taşıyan bütün ilçe başkanlarımıza ve yönetimlerinde görev alan bütün dava kardeşlerimize, AK Parti’nin adına ve şanına yakışır şekilde yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, vefat edenlere de Yüce Allah’tan rahmet niyaz ediyorum.

Bugün yenilenen bir İlçe yönetimiyle karşınızdayız. Yeni yönetimimizde, partimizde kuruluşundan bu güne çeşitli görevlerde bulunmuş arkadaşlarımızın yanı sıra, siyasete bu dönemde kazandırdığımız pırıl pırıl yepyeni Kartalın evlatları olan kardeşlerimiz var.

Hepsi birbirinden değerli, nitelikli, vasıflı, mesleklerinde başarılı, sivil toplum örgütlerinde önemli görevler almış bu dava kardeşlerimizle birlikte, Güçlü ve Büyük Türkiye davamızın Kartal cephesinde 2023 ve 2024 hedeflerimiz doğrultusunda, güzel hizmetlere imza attığımıza hepiniz inşallah şahit oluyorsunuz ve olmaya da devam edeceksiniz.

Yeni dönemde inşallah 2023 ve 2024 hedeflerimiz kapsamında bıkmadan, yorulmadan, tüm Kartallı hemşerilerimizi sevgiyle ve muhabbetle kucaklayacak ve çok çalışacağız. Hangi görüşten olursa olsun, tüm Kartallıları İlçe Başkanlığımızda misafir etmekten ve kendilerine çeşitli vesilelerle misafir olmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Her fırsatta Kartallı hemşerilerimizin yanında ve yakınında olacak, en azından bir telefon mesafesinde ulaşılabilir olmaya gayret edeceğiz. Kartal’ın ve Kartallının derdi derdimiz, sevinci sevincimiz, kederi kederimiz olacaktır. Bizler AK Partili olmanın ve devletimizi yöneten parti olmanın verdiği sorumlulukla koşmaktan yorulmayacak, özelde Kartalımız, genelde ülkemiz için her zaman Hakkın ve hakikatin yanında olmaktan, “problemin değil, çözümün bir parçası olma prensibinden” asla vazgeçmeyeceğiz. 

Bu hizmet yolculuğumuzda, sizleri her fırsatta bilgilendirmeye, çalışmalarımızı sizin şahitliğinizde Kartallı dostlarımıza duyurmaya çalışıyoruz. Yerel basının gücüne ve önemine olan inancımızla, yanınızda olmaya çalışacak ve her zaman pozitif hizmetlerle ve doğrularla gündeminizde yer almayı gaye edineceğiz.

Kapımız ve gönlümüz her zaman sizlere açıktır.

Dürüst, güvenilir ve doğru habercilik anlayışınıza olan inancımızla; her zaman iletişim halinde ve her konuda karşılıklı olarak doğruların yanında olmayı çok önemsediğimizi bilmenizi istiyoruz.

Bizleri eleştirme hakkınıza sonuna kadar saygılıyız. Eleştirilerin bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da dürüst, vicdanlı, hakkaniyetli ve iyi niyetli olmasını hassaten istirham ediyoruz.

Bu ilkelerle yan yana durduğumuz zaman Kartal’ın nefesini kısmaya kimsenin gücü yetmeyecek, Kartal’ın ve İstanbul’un hizmet siyasetiyle yeniden buluşmasının mutluluğunu hep birlikte yaşayacağız.

Kartalımızın yirmi mahallesinde çözüm bekleyen yığınla sorunları var. Sizler bunları en az bizler kadar iyi biliyorsunuz.

2009 yılı Nisan ayında Kartal’ın maalesef CHP Belediyeciği duvarına toslamasıyla başlayan bu sorunlar artarak devam ediyor. Kartal’ın dört bir yanını naylon afişlerle donatarak, suni algılarla belediyecilik yapmaya çalışanların gerçek yüzünü ve sorunların hiç birinin çözülmediği gibi yenilerinin de eklenerek devam ettiğini halkımız ve sizler çok iyi bilmektesiniz.

AK Parti Kartal Teşkilatı olarak yalanlarla, algılarla milletimizin kafasını karıştırarak siyaset yapanların inadına, önce 2023 yılında Sayın Cumhurbaşkanımızı yeniden seçtirecek, güçlü bir AK Parti Gurubuyla Türkiye Büyük Millet Meclisinde yer alacak, 2024 yılında da Kartal Belediyesi’ni ve İstanbul Büyük Şehir Belediyesi’ni geri alarak tarih yazacağız.

Belediyesini borç batağına sokan ve şişirilmiş kadroların maaşını zor şer ödemekten başka hiçbir gündemi olmayan biçare yönetimle mücadele ve halka hizmet yolunda sizleri yanımızda görmek, bize güç ve motivasyon katacaktır” dedi.

Galeri
📆 23 Ekim 2021 Cumartesi 19:36   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR