MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Belediye, Genel, Manşet, Politika, Sivil Toplum, Toplum » Taşyürek, Aydos Yolu üzerinden Kartal Belediyesi’ne yüklendi
Taşyürek, Aydos Yolu üzerinden Kartal Belediyesi’ne yüklendi


AK Parti Kartal İlçe Başkanı Ebubekir Taşyürek, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’e çağrıda bulunarak, Aydos Orman yolunun Kartal sınırları içinde kalan kısmını bir an önce yapılması gerektiğini Kartal’da faaliyet gösteren sivil toplum temsilcileriyle paylaşarak bu konunun takipçisi olacaklarını belirtti.

AK Parti Kartal İlçe Başkanlığı, ilçe binasında Kartal İlçesinde faaliyet gösteren dernek ve vakıf gibi sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya gelerek gerçekleştirilen istişare toplantısında, İlçe Başkanı Taşyürek, Kartal Belediyesinin hizmetleri hakkında çeşitli eleştirilerde bulundu.  

Kartal Belediyesi de Aydos yolunun Kartal sınırlarında kalan kısmını acilen yapmalıdır

Kartal’a ismini veren ve 537 rakımı ile İstanbul’un en yüksek noktası olan Aydos Tepesi’nin Kartal, Pendik, Sultanbeyli ve Sancaktepe ilçelerinde bulunduğunu belirten Ebubekir Taşyürek, Aydos Orman içinden geçen ve yıllardır kullanılırken ihtiyaca cevap vermeyen mevcut yolun Pendik sınırlarında kalan kısmının Pendik Belediyesi tarafından kendi imkânlarıyla 45 günde tamamlanarak hizmete alınması ne kadar takdir edilecek bir hizmet olarak ilgi çekerken, aynı yolun Kartal sınırları içinde kalan kısmının eski haliyle kalması da o kadar Kartal halkı adına utanç verici kaldı. Bu sebeple Kartal Belediyesi sınırları içinde kalan bu yolu sorumluluğu gereği bir an önce yapmalıdır. Pendik belediyesinin yaptığı yolla birleştirmelidir.

“Kartal Belediyesi de yolun Kartal sınırlarında kalan kısmını acilen yapmalıdır,“ diyen Ebubekir Taşyürek, Kartallı STK Başkanlarından bu konunun takipçisi olmasını istedi.

Toplantının son bölümüne katılan ve Kartal’da İlçe teşkilatıyla saha çalışması yapan AK Parti 1. Bölge İstanbul Milletvekili Müşerref Pervin Tuba Durgut kısa bir selamlama konuşması yaparak özellikle pandemi süreci ve sağlık sektörüne ilişkin açıklamalarda bulundu.

Galeri
📆 15 Kasım 2021 Pazartesi 23:57   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR