MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Etkinlikler, Genel, Manşet, Sivil Toplum, Spor, Toplum » Hakimler ve Savcılar Ampute Futbol Takımı ile Maç Yapacaklar

Hakimler ve Savcılar Ampute Futbol Takımı ile Maç Yapacaklar3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde Pendik Belediye başkanı Ahmet Cin ile İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcısı İsmail Uçar, İstanbul Anadolu Adalet Komisyonu Başkanı Bekir Altun, Beykoz Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Aydın ile Cumhuriyet başsavcı vekilleri, hakim ve savcılar Ampute Futbol takımı ile maç yapacak.

Dünya Engelliler Gününe özel futbol maçı
Yenişehir Osmanlı Bulvarı Ampute Futbol Sahası’nda saat 11.00 yapılacak olan maçı FİFA Kokartlı hakemlerden Ahmet Çakar yönetecek.
Pendik Belediyesi ve Anadolu Adalet Sarayı işbirliği ile 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ne özel futbol turnuvası düzenleniyor. Maç, Yenişehir Osmanlı Bulvarı Ampute Futbol Sahası’nda saat 11.00’de yapılacak.
Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcısı İsmail Uçar, İstanbul Anadolu Adalet Komisyonu Başkanı Bekir Altun, Beykoz Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Aydın, kadın ve erkek Başsavcı vekilleri ile Adalet Sarayı hakim ve savcılarından oluşan karma takım, Pendik Belediyesi Ampute Futbol Takımı karşısında mücadele verecek. Maçı eski FIFA kokartlı hakemlerimizden Ahmet Çakar yönetecek.

📆 02 Aralık 2021 Perşembe 12:24   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR