MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Kadın, Kültür-Sanat, Magazin, Sivil Toplum » Esra Erol’dan Sert Tepki! Sosyal Medya Sallandı

Esra Erol’dan Sert Tepki! Sosyal Medya SallandıATV kanalında yayınlanan Esra Erol’da programının sunucusu Esra Erol, 40 yaşında Kadir’e kaçan genç kıza sinirlenmiş, canlı yayında ağzına geleni söylemişti. Bu sözlere tepki gösteren Hazal Kaya sert sözlerle ünlü sunucuyu eleştirdi. Esra Erol’dan yanıt gecikmedi!

ATV ekranlarında yayınlana Esra Erol’da programında yaşanan olaylar yine gündeme düştü. Sunucu Esra Erol, programa katılan ve yüzünü gizli tutmak isteyen genç kıza söylediği sözlerle olay yarattı. Esra Erol’un bu sözleri üzerine 18 yaşında olan genç kızın yüzünün ifşa olmasına neden oldu. Hazal Kaya ve Ece Dizdar sosyal medya üzerinden bu olayı sert bir dille eleştirdiler. Esra Erol ise bu sözlere yanıtsız kalmadı. Giderek büyüyen Hazal Kaya ve Esra Erol krizi izleyenler tarafından da tartışmalara yol açtı. İşte yaşanan olayın tüm detayları!

Esra Erol Videoları

Esra Erol’un Yaptıkları Çok Konuşuldu!

18 yaşında olan genç kızın 40 yaşında olan Kadir isimli bir adam kaçması Esra Erol’un canlı yayın sırasında gözyaşlarını tutamamasına neden oldu. Evli ve çocuk babası olan Kadir’in genç kızı eşinden gizliçatı katından tuttuğu öğrenildi. E.Y isimli genç kız ailesinin onu Esra Erol programında araması üzerine Kadir’e kaçtığı ortaya çıktı. Bu durum karşısında sessiz kalamayan sunucu,  “Bu nedir ya 18 yaşındasın kızım sen, bu mu geleceğin, bu mu kendine layık gördüğün hayat, o çatı katını mı kendine layık görüyorsun” sözleriyle sitem etti. Yüzünü gizleyerek konuşan genç kızın bulunduğu yere giden Esra Erol, E.Y yüzünün görünmesine neden oldu.

Ece Dizdar Esra Erol’a Ateş Saçtı!

Bu görüntülerin sosyal medyada yayınlanması üzerine ünlü oyuncu Ece Dizdar, Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımla, Esra Erol’a tepki gösterdi. Ece Dizdar , “Mide bulandırıcı. Bunları ekranda görmek istemiyorum bu normalleştirmeyi kabul edemiyorum artık. İfşa edilmek istemeyen mağduru ifşa, psikolojik şiddet, fail aklayıcılık, mağdura bedenini korusaydın suçlaması ne ararsan var. RTÜK sen bununla ilgilen”  sözleriyle tüm dikkatleri üzerine çekti. Bir tepki de oyuncu Hazal Kaya’dan geldi.

Hazal Kaya’dan Sert Sözler!

Hazal Kaya yaşanan olayların ardından: ”Kameraların önünde suratına suratına bağırarak o küçücük kıza söylediklerinin, öldürülen, şiddete uğrayan kadınlara ‘Orada ne işi varmış?’ demekten ne farkı var? Sen kimsin de yayına çıkmak istemeyen, belli ki ağır travma yaşayan bir kadın üzerinden şov yapıyorsun! Dedi. Bu paylaşımıyla haber gündemini değiştiren Hazal, sosyal medya üzerinden birçok destek aldı.

Esra Erol Aldırmadı!

Sunucu Esra Erol, bu konuda sessizliğiyle tokat gibi cevap verdi. Adeta söylenenleri kayda almayan Esra Erol, sosyal medya üzerinden yaptığı eğlenceli paylaşımlarıyla Hazal Kaya ve Ece Dizdar’ı çıldırttı. Ünlü sunucunun, oyuncularla muhatap olmaması hayranları tarafından takdir edildi.

Kaynak: https://www.5nhaber.com/haber/9254310/esra-eroldan-hazal-kayaya-tokat-gibi-cevap-hazal-kaya-genc-kizi-azarladigi-icin-kuplere-binmisti-sunucu-kayda-almiyorum-dedi5nHaber

📆 31 Ocak 2022 Pazartesi 18:02   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR