SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel Manşet

Faruk Güllüoğlu Kartal’da açıldı

Yayınlanma:
ABONE OL

Tam 150 yıllık geleneksel lezzetin adresi ‘Faruk Güllüoğlu’ yeni şubesini Kartal’da açtı. 1871 yılında Gaziantep’te başlayan lezzet yolculuğunu devam ettiren Faruk Güllüoğlu’nun Kartal şubesi Kartal’ın siyaset ve iş dünyasındaki sevilen isimlerinden Necmettin Gültekin ve ortağı Hüsran İlhan’ın girişimiyle Kartal ve çevre ilçelerine hizmet vermeye başladı.

Görkemli bir açılışla gerçekleşen kurdela kesme törenine çok sayıda siyasetçi, iş insanı, STK temsilcileri ve basın mensuplarının ilgi gösterdiği gözlerden kaçmazken, katılanlara yapılan ikramlar da hem gözlere hem de ağız tadına hitap etti.

Geleneksel lezzetin Kartal ve çevre ilçelere gelmesine önayak olan girişimci Necmettin Gültekin, burada yaptığı konuşmada katılımcılara teşekkür ederken, “Kartal’a bir nebze olsun faydam dokunursa bundan gurur duyarım. Burası yalnızca benim değil tüm dostlarımındır” dedi.

Faruk Güllüoğlu Kartal şubesinin açılışına Kartal Ak Parti İlçe Başkanı Ebubekir Taşyürek, Kartal Belediye Başkan yardımcısı İmam Aydın, İBB Başkan danışmanı Hasan Uzunyayla, ve çok sayıda davetli katıldı.

Kartal Belediye Başkan yardımcısı İmam Aydın’da burada yaptığı kısa konuşmada Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in selamlarını ve hayırlı olsun dileklerini getirdiğini belirterek, “bende Necmettin kardeşimiz ile ortağının açılışı yapılan bu güzel işletmesi için kutluyorum. Bol kazançlar diliyorum.” dedi.

İBB Başkan danışmanı Hasan Uzunyayla’da açılışta yaptığı konuşmada, “Girişimci Necmettin Gültekin kardeşimi tanıdığım ilk günden beri dost denebilecek, insan denebilecek vicdanı olan adamlardan birisidir. Bugün de bu kadar güzel bir tesisi Kartal’a kazandırdığından, kattığı değerden dolayı kendisini kutluyorum. Başarılar diliyorum. İnşallah bol kazançları olur. Adalet Sarayını karşısında fiyatları uygun bir işletme için kendisini tebrik ediyorum.” dedi.

Açılışa katılan Kartal Ak Parti İlçe Başkanı Ebubekir Taşyürek’de yaptığı konuşmada böylesi bir tesisin Kartal’a kazandırılmış olmasından duyduğu memnuniyeti ifade ederek, şöyle konuştu:

“Bugün burada Necmettin ve Hüsran kardeşlerimizin Kartal’a kazandırdıkları nezih tesisi açılışını yapmak için bir araya gelmiş bulunuyoruz. Ben de ilçe yönetim kurulu üyesi olan Necmettin Gültekin kardeşime hayırlı ve bereketli kazançlar diliyorum. İnşallah kazandığı paralarla yatırım yapmayı Allah nasip eylesin. Bunun için dua ediyorum. Kartalımıza da bu güzel mekanı kazandırdığı için mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Marka bir kurum ama Necmettin kardeşimizin becerisi ve özverisiyle, çevresiyle bu markanın üzerinde de işler başaracaktır.” diye konuştu.

İlgili Haberler

Genel
14 Temmuz 2024
AFAD ve Meteoroloji Peş Peşe Uyardı! Trabzon, Rize, Artvin, Giresun için Bu Gece Zor Geçecek

AFAD ve Meteorolojiden peş peşe uyarı geldi. Özellikle o illerde yaşayanlar dikkat. Bu gece sizin için oldukça zor geçecek. Son dakika haberi AFAD ve meteorolojiden uyarı yapıldı. Türkiye’de bu gece şiddetli hava olayları yaşanacak. Peş peşe yapılan uyarılarda özellikle Karadeniz Bölgesi işaret edildi. Trabzon Rize Artvin ve Giresun için bu gece adeta uyku yok. İşte […]

Genel
13 Temmuz 2024
Başkan Bozali’den Uyarı! “Elektrik ihmale gelmez, bakım ve denetim şart

İzmir’in Konak ilçesi Alsancak semtinde meydana gelen elektrik akımına kapılma sonucu yaşanan trajik ölüm üzerine İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanı Haluk Bozali, yetkililere önemli uyarılarda bulundu. Bozali, elektrik kazalarının çoğu zaman can kaybı ile sonuçlandığını belirterek, öngörülemeyen kazaların aslında düzenli bakım ve yeraltı sistemlerinin kameralarla kontrolü ile önlenebileceğini vurguladı. Başkan Bozali, yeraltı kablo tesisatları hakkında […]

Genel
13 Temmuz 2024
İstanbullular Hazırlıklı Olun! Tarih Verildi: 40 Dereceyi Geçecek

Türkiye’de Hava Sıcaklıkları Yükseliyor: Önümüzdeki Hafta Sıcaklar 40 Dereceyi Bulacak. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün raporlarına göre, Türkiye’nin birçok bölgesinde hava sıcaklıklarının önümüzdeki hafta artarak 40 dereceyi aşması bekleniyor. Özellikle İstanbul’da sıcaklıkların yüksek nemle birleşmesi nedeniyle hissedilen sıcaklıkların daha da artacağı tahmin ediliyor. Yaz aylarının sıcak yüzü, Türkiye’nin dört bir yanını etkisi altına almaya devam ediyor. Meteoroloji […]

Genel
13 Temmuz 2024
Sirkeli Suyla Duş Alan O Dertten Kurtuluyor! İşte Müthiş Faydaları

Sirkeli suyla duş almak her derde deva oluyor. Müthiş faydaları tek tek açıklandı. Bunu Duyanlar Sık sık banyo suyuna sirke ekleyecek. İşte sirkeli suyla duş almanın muhteşem faydaları… Birçok kişi evinde temizlik rutininde artık sirke kullanıyor. Hem doğal olması hem de müthiş bir temizlik işi çıkarması sirkeyi evlerden eksik etmiyor. Ancak bu haberi okuduktan sonra […]