MENÜ ☰
.
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Büyükşehir, Genel, Manşet, Sivil Toplum, Toplum » Araç arızasını müşterisi için mutluluğa dönüştüren servis ARTI + DİREKSİYON 

Araç arızasını müşterisi için mutluluğa dönüştüren servis ARTI + DİREKSİYON Özellikle müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışla direksiyon konusunda hizmet veren ARTI DİREKSİYON firmasından hizmet alan bir müşteri yaşadığı mutluluğu sosyal medya hesabından paylaştı.

İşte o mesaj;

Müşteri, “Aracı olanın sıkıntısı çok olur derler. Evet doğrudur  ama o sıkıntıların sizleri nereye götüreceğini ve neler yaşatacağını bilemezsiniz.

18.03.2022 tarihi itibarı ile aracımda direksiyon  kutusu arızası meydana geldi. Aracı  çekiciyle tavsiye edilen  ARTI +DİREKSİYON  isimli özel bir servise götürdüm.

Müşteri temsilcisi  karşıladı. Sorunumu bildirdim. Bir çalışanla birlikte gelip ilk kontrolü  yapıp bilgi verip aracı  teslim  aldılar. Müşteri temsilcisi işinin ehli ve liyakatli birisi olması beni çok memnun etti.  Yanında gelen usta ise konuşmaları ile müşterinin anlayacağı şekilde  izah etmesi beni çok memnun etmişti.  Beni müşteri dinlenme salonuna aldılar tahmini 4 saat sonra biteceğini belirtiler.

4 saat boş boş oturmak istemedim acaba bir mescit varmı diye sorayım derken aynı usta ile karşılaştım ve sordum.  Ustam beni mescide götürdü. Ben 3 veya 4 kişinin namaz kıldığı  bir yer beklerken, pırıl pırıl  tertemiz  kitaplığı olan ve bayanlar içinde ayrılmış bir yerle karşılaşınca çok memnun oldum. İşyerinin üst katında kocaman bir yer. 1 saat kuran okuduktan sonra cumaya gitmek için aşağı indim.

Müşteri  temsilcisine cumaya giden bir servisiniz varmı diye sordum. Bizlerle gelirsin dediler. Kapının önünde  birkaç  kişi duruyordu. İçerde gördüğüm  mükemmelliği anlattım çok dua ettiğimi belirttim işyerinin  sahibine ve çalışanlara canı gönülden çok dua ettiğimi ve çok memnun olduğumu anlattım.  Son 15 dakika kalınca ezan vaktine o anlattığım müşteri veya çalışan olarak tahmin ettiğim kişi  beni de aracına alıp camiye götürdüler. Camiye giderken önde oturan iki kişiye insan aracı arızalanınca üzülür ama ben bugün iyiki aracım bozulduğu için sevindim ve gördüklerimi onlara anlattım.

Bu işyerinin sahibinden RABBİM  razı olsun diye dua ederken sağ tarafta  oturan beyfendi aracı kullananın iş yeri sahibi olduğunu söyledi.  Namazı  kıldım bu cuma sadece işyeri sahibi ve çalışanlarına dua ettim. Beni alıp tekrar servise getirdiler. Müşteri temsilcisi beyfendiye tekrar sordum işyeri sahibi gerçekten aracı kullananmı diye.  Evet cevabını  alınca  ve dahası da var sizin arabaya tamirine bakanda kardeşidir deyince dünyalar benim oldu .

1.    İşyeri sahibi ama diğer çalışanlardan bir farkı görünmüyor. Kibirli değil enaniyetli değil millete tepeden bakmıyor bir disiplin çerçevesinde işçilerle ilgileniyor. Müşteriye kibar davranıyor.

2.     Şoför diye bildiğim beyefendi  işyeri sahibi ama inançlı  işçisi ile ilgilenen ve işveren değil de işçisi ustası ile birlikte çalışan sevilen bir babayiğit.

3.   Müşteri temsilcisi işinin ehli ve işini severek yapıyor.

ŞİMDİ BENİM ARABAM ARIZA YAPMASAYDI BU MÜKEMMEL İŞYERİ VE BU MÜKEMMEL  İNSANLARLA NASIL TANIŞACAKTIM.

RABBİME  HAMD OLSUN BUGÜN YAŞADIKLARIM İÇIN.

Hayırda şer,  şerde  hayır vardır derler.

Siz bilemezsiniz der RABBİM.

Arabam arıza  yaptı şer gibi göründü  üzüldüm.

Ama o şer değil hayırmış. 

RABBİM sizlere Sağlık sıhhat huzur ve mutluluk versin İNŞALLAH.

RABBİM yâr ve yardımcınız olsun İNŞALLAH. 

Kazasız belasız  helalinden bol kazanç nasip etsin İNŞALLAH.

Serdar SEVİM

Ergün KARASU

Mehmet Salih KARASU

Eren ECEVİT  Beyfendilere çok teşekkür  ederim. Saygılar sunarım.

Servis çalışanlarının  disiplinli çalışmaları takdire şayandı.  Başarılarının devamını  diler saygılar sunarım” dedi.

 

Galeri
📆 08 Nisan 2022 Cuma 16:37   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR