MENÜ ☰
ATOHM Fitness & Boxing
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Genel, Manşet, Politika, Sivil Toplum, Toplum » ÇEVRE BAKANI MURAT KURUM AK PARTİ KARTAL İLÇE TEŞKİLATINA UĞRADI
ÇEVRE BAKANI MURAT KURUM AK PARTİ KARTAL İLÇE TEŞKİLATINA UĞRADI


Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat KURUM, Kartal Orhantepe Mahallesi’nde devam eden kentsel dönüşümün Temel Atma Töreni sonrasında AK Parti Kartal İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Kartal İlçe Binasına, Kartal İlçe Başkanı Ebubekir TAŞYÜREK’le birlikte Orhantepe’deki tören alanından gelen Bakan Murat KURUM, İlçe Başkanlığı önünde Milletvekilleri, teşkilat mensupları ve meclis üyelerince karşılandı.

Parti Binası’nda Milletvekilleri, İlçe Başkanı ve teşkilat mensupları ile bir araya gelen Murat KURUM, Türkiye genelinde yaptıkları yoğun çalışmalar hakkında kısa bilgiler verdi. “Kartal’ın Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın yetkisindeki imar problemlerinin çözümü için, İlçe teşkilatı ve yerel makamlarla sürekli istişare halinde gereken çalışmaları yaptıklarını” belirten Bakan Kurum “Bundan sonra da halkımızla iç içe her şeyin daima daha iyisini yapmaya gayret edeceğiz” dedi.

AK Parti Kartal ilçe başkanı Ebubekir TAŞYÜREK; “Kartal halkı adına gerek Orhantepe de devam eden ve bütün Türkiye’ye örnek olan yerinde dönüşüm çalışmaları ve gerekse bugün açıkladığınız Taşocakları mevkinde yapılacak Millet Bahçesi Projesi için çok teşekkür ederiz” dedi.

Galeri
📆 10 Nisan 2022 Pazar 13:51   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR