MENÜ ☰
.
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Eğitim, Etkinlikler, Genel, Manşet, Pendik, Sivil Toplum, Toplum » Özel Pendik Balkanlar İlkokulu Öğrencileri VM Medical Park Pendik Hastanesi Genel Müdürlük Makamını Devraldı

Özel Pendik Balkanlar İlkokulu Öğrencileri VM Medical Park Pendik Hastanesi Genel Müdürlük Makamını DevraldıÖzel Pendik Balkanlar İlkokulu öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle VM Medical Park Hastanesi’ni ziyaret etti.

Özel Pendik Balkanlar İlkokulu 1. Sınıf öğrencilerinden Hümeyra Ece Genç ve Ali Kartal Özel, VM Medical Park Hastanesi Genel Müdürü Uğur DÜNDAR’ ın makamı devraldı. Sembolik olarak kısa bir süre hastaneyi yönetti. Yönetimi devralan öğrenciler Genel Müdür Uğur DÜNDAR’dan hastane yönetimi hakkında,  makama davet ettikleri Doç. Dr. Ufuk ÇİLOĞLU’ndan hasta kabul, yatış ve tedaviler konusunda bilgi aldı.

Görüşmede geleceğin yöneticileri Genel Müdür Uğur DÜNDAR’ a teşekkür edip, hastaneyi beğendiklerini söyledi. Hastaneye gelen hasta çocuklar için kütüphane, oyun alanı, akvaryum ve resim atölyesi gibi birimlerin çocukları sevindireceğini söyledi.

Makam devri sonrası gerçekleşen görüşmeler; öğrencilerin hastane yönetimine takdim ettikleri çiçekler ve hastane yönetiminin öğrencilere hazırladığı hediyelerin sunulması, hatıra fotoğraflarının çekilmesi ile sona erdi.

Bugünü Türk çocuklarına bayram olarak armağan eden Mustafa Kemal Atatürk’ü bir kez daha saygı ve minnet ile anıyor, bu anlamlı etkinlikte emeği geçen VM Medical Park Hastane Yönetimine, Pendik Balkanlar Koleji Yöneticilerimize, öğrencilerimize ve velilerimize teşekkür ediyoruz.

Galeri
📆 23 Nisan 2022 Cumartesi 22:43   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR