MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Etkinlikler, Genel, Gezi-Alışveriş, Manşet, Sivil Toplum, Teknoloji, Toplum » Otoshops’un yeni showromu Murkar Oto Kartal’da hizmete açıldı

Otoshops’un yeni showromu Murkar Oto Kartal’da hizmete açıldıİkinci el otomotiv pazarına getirdiği kurumsal uygulamalar ile kısa sürede sektörün önemli bir oyuncusu haline gelen Otoshops, Türkiye genelinde 19 ncu showroomu olarak Otoshops Murkar Kartal’da açıldı.

Mutlu “Amacımız müşterilerimize en yakın noktadan hizmet vermek”

İkinci el otomobil pazarında yer almasının üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen kurumsal anlamda öncü bir firma olduklarını belirten Otoshops Genel Müdürü Melih Mutlu, “2016 yılında kurulan bir marka, otomobil alanında ikinci el sektörüne yep yeni deneyimler getirmek adına kurulmuş olan bir marka, müşterilere tek noktadan çözüm hizmeti sunuyoruz. Güvenilir garantili, 14 günde değişim hizmeti sunan bir ikinci el kurumu Türkiye genelinde 19 noktada hizmet veren bir kurumuz. Müşterilerimiz bu tesislerde hem güvenle araç alabilecekleri gibi hemde otomobillerini güvenle satarak araçlarının bedellerini anında hesaplarına alabiliyorlar. Müşteri memnuniyeti ön planda markayız. Genel Müdürlüğümüz Kartal’da büyük bir komplekste hizmet vermekteyiz.

Otoshops ailesi olarak Türkiye genelinde 19 yetkili satıcı ile müşterilerimize hizmet veriyoruz. Açılışını gerçekleştirdiğimiz Murkar Oto showroom ise Kartal’daki ikinci hizmet noktamız. İkinci el pazarına artan talep, bizim de yeni yatırımlarımızın önünü açıyor. Kendi showroomlarımızın yanı sıra yetkili satıcı yapılanmamız da bir yandan devam ediyor. Hedefimiz Türkiye genelinde müşterilerimize en yakın noktadan hizmet vermek.şeklinde konuştu.

Karataş, İkinci el pazarında yenilikler sunan marka “Otoshops”

Oto Shops Murkar İşletme Yetkilisi Murat Karataş, “İkinci el pazarında bir ilki gerçekleştiren Otoshops, ailesine katıldığım için şanslıyız, katkıları bizim için çok önemli, ikinci el pazarına artan talepler dolayısıyla bizlerde otomobil satışı konusunda önemli bir marka olan Otoshops ailesine katıldık. Otomobil alış satış esnasında güvenilir sistemli yürütülen işlemler sayesinde tercih edilmekteyiz, ayrıca satılan her araca 2 yıla kadar garanti veriliyor. Yol yardım hizmetini de içeren Otoshops Garanti, mekanik parçaların yüzde 90’ını kapsıyor.

Otoshops, ayrıca sektörde bir ilki gerçekleştirerek, satın alınan aracı herhangi bir sebep göstermeksizin 14 gün içerisinde geri getiren müşterilerine, başka bir araçla değiştirme imkânı tanıyor. Tüm devir-tescil işlemleri de azami iki saat içerisinde tamamlanarak, araç müşteriye teslim ediliyor” dedi.

Otoshops/ Murkar Yunus Mah. Yunus Cad. No: 10 B İç Kapı No: 5 Kartal/ İstanbul adresinde showroomunda ikinci el alım satımların yanı sıra garanti ve tescil gibi tüm hizmetleri de sunacak.

Galeri
📆 26 Mayıs 2022 Perşembe 11:28   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR