SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel Manşet

TEKNİK YAPI, YILIN İKİNCİ YARISINDA HIZ ARTIRACAK

Yayınlanma:
ABONE OL

2022’nin ikinci yarısına hızlı bir giriş yapan Teknik Yapı, İstanbul Bahçeşehir’de yer alan Residence Inn Deluxia projesinin teslimi için son çalışmaları hızlandırırken, İzmir’de başlayan kentsel dönüşüm hamlesine katkıda bulunacak yeni bir projenin arzı için son hazırlıklarını yapıyor.

Yılın ikinci yarısında müşterileriyle iki farklı mutluluk yaşayacaklarını açıklayan Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Vekili Umut Durbakayım, Teknik Yapı’nın bir projesinde teslim sevinci yaşanacağını, bir diğerinde ise güvenli geleceğe ilk adım atılacağını söyledi.

Bahçeşehir Residence Inn Deluxia teslim ediliyor

Teknik Yapı’nın Residence Inn Deluxia konut projesinde, 2023 sonunda teslimler başlıyor. Tamamen yurtdışı yatırımcılara yönelik olarak hazırlanan projenin kaba inşaatı tamamlandıktan sonra, satışa sunulduğu bilgisini paylaşan Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Vekili Umut Durbakayım, satış sürecinde fiyattan daha çok ‘güvenilir proje’ kriterinin ön plana çıktığını belirtti. Yaklaşık 5-6 yıl önce bölgede mağdur edilen ve güven sorunu yaşayan yabancı yatırımcılarda ortaya çıkan güven sorununu aşmak için maketten satış yapılmadığını ifade eden Durbakayım “projemizi duyan müşterilerin tamamı projeyi gezmek ve görmek istiyordu. Bu nedenle projenin yaklaşık yüzde 60 inşaatını bitirdikten sonra satışa sunduk” dedi. Umut Durbakayım projenin yaklaşık yüzde 85’nin satıldığı bilgisini paylaştı.

Toplam 16 katlı tek kuleden meydana gelen projede 34 farklı tipten oluşan 164 konut bulunduğunu ifade eden Umut Durbakayım, projede yatırım ve yaşam amaçlı satın alımlara olanak sağlayan 1+0’dan 3+1’e kadar daire tiplerine yer verildiğini söyledi. İstanbul Havalimanı’na yakınlığı ve Bahçeşehir gölet manzarasıyla dikkat çeken Residence Inn Deluxia projesinin teras katında açık yüzme havuzu ve göl manzaralı güneşlenme terası bulunuyor. Projede ayrıca fitness salonu ve çocuk bahçesi gibi sosyal alanlar ile kapalı otopark yer alıyor.

İzmir’de ikinci dönüşüm projesi başlıyor

Emlak Konut önderliğinde, Halk GYO ortaklığı ile inşaatı devam eden Evora İzmir projesinin İzmir’de büyük bir revaç gördüğünü belirten Umut Durbakayım, Çok yakın zamanda İzmir’de yeni bir kentsel dönüşüm projesinin başlayacağını açıkladı. İstanbul’da kentsel dönüşüm konusundaki deneyimlerini Denizli ve İzmir’e taşıdıklarını hatırlatan Umut Durbakayım “maalesef ülkemizdeki deprem endişesi halen devam ediyor. İnsanlarımıza güvenli bir konut sunma amacıyla yürüttüğümüz faaliyetlere elimizden geldiği kadar devam ediyoruz. Bu kapsamda İstanbul’daki kentsel dönüşüm projelerimizin verdiği deneyim ve tecrübeyi kullanarak, İzmirli vatandaşlarımızın da deprem riskinden arındırılmış güvenli konutlar yapacağız” şeklinde konuştu.

Umut Durbakayım, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan kentsel dönüşüm hamlesi kapsamındaki projenin, İzmir Alsancak bölgesinde yapılacağını ve karma bir proje olacağı bilgisini paylaştı.

İlgili Haberler

Ekonomi
20 Haziran 2024
Af Geliyor! TBMM’den Bayram Sonrası Büyük Müjde

TBMM’den Bayram sonrası büyük müjde geldi. Yoğun bir mesaiye hazırlanan mecliste af konusu da gündemde olacak. Peki sicil affı ne zaman çıkacak? Türkiye’de Enflasyonun çok yüksek olması ve aynı zamanda maaşların düşük kalması nedeniyle milyonlarca vatandaş geçim sıkıntısı ile boğuşuyor. O sebeple de uzun zamandan beri sicil affı beklentileri vardı. Kredi ve kredi kartı borçları […]

Ekonomi
20 Haziran 2024
Emekliye 2’si 1 Arada Müjde 19.00’da Açıklandı! Hem İlave Zam Hem EK İkramiye Geliyor

Emekliye saat 19.00’da 2’si 1 arada müjde açıklandı. Temmuz zammı ile birlikte ilave ikramiye ödemesi de geliyor. Emekli maaşı alan milyonlarca vatandaş Temmuz ayının yaklaşması ile birlikte zam oranlarını takip etmeye başladı. Temmuzda kök maaş zammı ve ilave zam kararı yakından takip ediliyor. Emekliler Temmuz ayında enflasyon zammına ek olarak bir ilave zam daha alacak. […]

Ekonomi
20 Haziran 2024
1-5-10-15-20 Yıl Çalışanlar DİKKAT! Kıdem Tazminatında Yüzde 20.34 Zam ile Yeni Tazminat Listesi

Kıdem tazminatı Temmuz 2024 zammı belli oldu. 1-5-10-15-20 Yıl Çalışanlar Temmuz’dan itibaren bakın ne kadar tazminat alacak. Temmuz 2024 zammı Sadece emekli ve memurları değil aynı zamanda çalışanları da ilgilendiriyor. Asgari ücrete zam gelip gelmeyeceği yönünde tartışmalar devam ederken Özel sektör çalışanları için kıdem tazminatı hesapları değişiyor. Kıdem tazminatı tavan miktarı memur maaş katsayısına göre […]

Genel
20 Haziran 2024
Müge Anlı Kıyma Makinesi Cinayeti ile İlgili Kan Donduran Gelişme! Doktor Her Şeyi Anlattı

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kıyma makinesi cinayeti gündemde kalmaya devam ediyor. Bugün kıyma makinesi cinayeti ile ilgili yeni kan donduran gelişmeler ortaya çıktı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir süredir kıyma makinesi cinayeti konuşuluyor. Tüyleri ürperten olayla ilgili bugün yeni gün gelişme yaşandı. Kahramanmaraş’ta 2011-2012 yılları arasında görev yapan bir […]