MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Sağlık » Ereksiyon (Sertleşme) İlaçları Nedir Ve Mutluluk Çubuğu İle Kalıcı Çözüm Sağlanır Mı?

Ereksiyon (Sertleşme) İlaçları Nedir Ve Mutluluk Çubuğu İle Kalıcı Çözüm Sağlanır Mı?Ereksiyon ilaçları ya da ereksiyon sağlayan ilaçlar erkek cinsel organı olan peniste kan akımını artırmak için kullanılan ilaçlardır. Bu ilaçlar penisin sertleşmesine yardımcı olur. Böylelikle cinsel ilişki sırasında herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Bu ilaçlar aynı zamanda tıbbi olarak fosfodiesteraz 5 inhibitörleri olarak da isimlendirilir.

 Ereksiyon İlaçlarını Kimler Kullanabilir?

 Ereksiyon ilaçları sertleşme sorununda ilk kullanılan tedavi yöntemidir. Genel sağlık durumunda bilgisi olmayan kişilerin bu ilaçları kullanmasında bazı sorunlara neden olabilmektedir. Bundan dolayı bu ilaçlar doktorlar tarafından verilmelidir. Ereksiyon ilaçlarını şu kişiler kullanabilmektedir:

-Uzun veya kısa etkili olan nitrat içerikli ilaçları kullanamayanlar,

-Kardiyak bozukluğu olan kişiler,

-Karaciğer ve böbrek yetmezliği olan kişiler,

Bu ilaçlar doktorun tavsiyesine göre kullanılması gerekmektedir. Hastanın kullandığı diğer ilaçlar ile birlikte kullanılacağı zaman doktor önerisine göre hareket edilmelidir.

 Ereksiyon İlaçlarının Yan Etkileri Nelerdir?

 Her yaş grubu ve herhangi bir risk faktörü olmayan kişiler bu ilaçları kullanabilmektedir. Fakat genç yaşta olan kişiler bu ereksiyon ilaçlarını genellikle performans artırıcı şekilde kullanmaktadır. Bu ilaçların olası yan etkileri ise şu şekildedir:

-Ateş basması,

-Çarpıntı,

-Terleme,

-İştahsızlık,

-Burun dolgunluğu,

-Bacak ve sırt kaslarında ağrı,

-Yüzde kızarıklık,

-Baş ağrısı,

-Görme bozukluğu,

-Baş dönmesi,

Ayrıca genç yaşta olan kişiler aşırı dozda bu ilaçları kullanması süreli ereksiyona neden olabilmektedir. Bundan dolayı bu ilaçların çok dikkatli bir şekilde kullanılması gerekmektedir. Sertleşme sorunu yaşayan kişilerde uygulanan tedavi yöntemi olan bu ereksiyon ilaçları bazen herkes de olumlu cevap vermeyebilmektedir. Bundan dolayı kişiler mutluluk çubuğu tedavisine yönelmektedir.

 Mutluluk Çubuğu Kalıcı Çözüm Sağlar mı?

 Mutluluk çubukları; penis içerisine yerleştirilen aparatlar olarak bilinmektedir. Dışarıdan bu protezlerin varlığı belli olmamaktadır. Bu proteze sahip olan kişilerde herhangi bir boşalma veya his konusunda değişiklik yoktur. Bu protezler sayesinde cinsellik iyi bir şekilde sağlanmaktadır. Protezlerin tipine göre kullanımı değişiklik göstermektedir.

 Teknolojinin gelişmesi ile birçok kişi bu protezlere yönelmiştir. Fakat bu protezlerin takıla bilmesi için diğer tedavi yöntemlerine hastanın cevap vermemesi gerekmektedir. Mutluluk çubukları yani penil protezler cerrahi operasyon ile takılmaktadır. Bu protezlerin modellerine göre operasyon süresi değişiklik gösterebilmektedir. Bu protezler kalıcı bir çözümdür.

 Mutluluk Çubuğu Ameliyatının Avantajı Nedir?

 Mutluluk çubuğu uygulanmasından sonra kişiler istedikleri zaman cinsel birlikteliğe girebilir. Hatta bu cinsel ilişkiyi yeterince devam ettirebilmektedir. Bu protezleri kullanan hastalar ve hastaların partnerleri oldukça memnundur. Protezlerin modellerine göre kullanım şekillerinde değişiklik göstermektedir. Doktorlar ve hasta kendilerine en uygun olan protezi seçebilmektedir. Detaylı bilgi için https://www.mutlulukcubugu.com adresini ziyaret ederek, tedavi yöntemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

📆 13 Haziran 2022 Pazartesi 15:44   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR