MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Gençlik, Genel, Kültür-Sanat, Magazin, Manşet, Politika, Sivil Toplum, Sultanbeyli, Toplum » Sultanbeyli Ali Kınık Konseri ile Coştu

Sultanbeyli Ali Kınık Konseri ile CoştuGençler, Milliyetçi Hareket Partisi Sultanbeyli İlçe Teşkilatının düzenlediği “Türk Gençliği MHP’de Buluşuyor” programı kapsamında düzenlenen konser etkinliği yoğun katılımla gerçekleşti.

MHP Sultanbeyli İlçe Başkanı Abdullah Çınar ve yönetimi tarafından Sultanbeyli “Türk Gençliği MHP’de Buluşuyor” programı düzenlendi. Yoğun katılımla gerçekleştirilen programda Türk Halk Müziği Sanatçısı Ali Kınık, Karadeniz Müziği Sanatçısı Mihralim, Ses Sanatçısı Kadir Türk sahne aldı. Programın açılış etkinlikleri kapsamında Karadeniz, Sivas ve Erzurum yörelerine ait geleneksel halk oyunları gösterisi gerçekleştirildi. Sadece gençlerin değil her yaştan kesimin katılım gösterdiği konser gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürerken, Ali Kınık seslendirdiği parçaların ardından hayranları ile fotoğraf çektirdi. Konsere katılım sağlayanlar arasında, Cumhur İttifakı Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Arzu Karaalioğlu, MHP Sultanbeyli Kadın Kolları Başkanı Ayşe Duran, Ülkü Ocakları Sultanbeyli Şube Başkanı Abdullah Türk ve partililerde katılım sağladı.

ÇINAR, “VARLIĞIMIZ TÜRK VARLIĞINA ARMAĞAN OLSUN”

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Başkan Çınar ;”Türk Gençliği MHP’de Buluşuyor, bu anlamda Türk Gençliği’ne hoş geldiniz diyorum, şeref verdiniz diyorum. Sevgili gençler, duruşu yanlış olanın ideolojisi de, siyaseti de doğru olmaz. Batıl sürecinden geçmemiş, asalet sürecinden damıtılmamış, samimiyet sınavından geçmemiş, vatanseverlik ve milletseverlik sınavından sınıfta kalmış, hiçbir siyasi iradenin bu millete hayrı olmayacaktır. Türk Gençliği, basiretlidir. Duruş sahibidir. Zamanı, siyaseti ve hayatı doğru okuyandır. Hatırlayınız, liderimiz, Genel Başkanımız sayın Devlet Bahçeli ne demişti. Türk gençliğinin X,Y,Z tanımlamalarına şiddetle karşı çıkmıştır. “Ne demek X,Y,Z? Gözlerine kara perde inenler, nasıl bakar bilmem ama biz gençliğe bakınca X,Y,Z olarak görmüyoruz. Alayını evladımız, alayını kardeşimiz, yılmaz ve yıkılmaz Türk Gençliğinin sahiplenmesi gerekilen bir parçası olarak değerlendiriyoruz.” sözleriyle ortaya koymuştur. Türk gençliği haseti, hırsı, kötü niyeti siyasetin içine bulayanlardan uzaktır. Türk gençliğinin kalbide temizdir, siyaseti de şereflidir. Milliyetçi Hareketin mücadelesi dirayetli, dirençli, inancı, mensubiyeti gurur duyduğumuz Türk Milletinin varoluş gayesidir. Meselesi Türkiye’nin tarihsel devamlılığı için sonuna kadar mücadele etmektir. Varlığımız Türk varlığına armağan olsun. Ne mutlu Türk’üm diyene!”

KESKİN, “HEDEFİMİZ 2023”

Başkan Keskin ise konuşmalarında şu ifadelere yer verdi:

Milliyetçi Hareket Partimizin düzenlemiş olduğu programda sizlerle birlikteyiz. Bu vesileyle kıymetli dostum Abdullah Çınar beyin şahsında emeği geçen bütün yönetimini tebrik ediyorum ve bu programa iştirak eden siz değerli Sultanbeylili kardeşlerimi de özellikle tebrik ediyorum. İyi ki varsınız, hoş geldiniz. Değerli kardeşlerim, Abdullah başkanımızın da konuşmasında ifade ettiği gibi hedefimiz 2023. MHP Genel Başkanı kıymetli bilge lider Sayın Devlet Bahçeli’nin de ifade ettiği gibi, 2023’te kurulan tüm tuzaklara rağmen, kıymetli Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, tekraren seçilecektir. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Küresel güçlerin içerideki bütün işbirliği içerisinde bulunan terör örgütleri başta PKK olmak üzere FETÖ’sünden DHKPC’sinden vb. bütün melanet örgütlere rağmen ve diğer taraftan siyasi muarızlara rağmen, kurulan masalara rağmen, 2023’te sizlerin desteği ile inşallah Cumhur İttifakı tekrar kazanacaktır. Bugün Kara Fatma’nın vefat yıl dönümü. Bundan dolayı başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını ve tüm şehitlerimizi rahmetle, minnetle ve saygıya anıyoruz.

Galeri
📆 05 Temmuz 2022 Salı 17:21   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR