MENÜ ☰
ATOHM Fitness & Boxing
Kartal Gazetesi » Genel, Maltepe, Manşet, Sivil Toplum, Toplum » Maltepe’de kadın ile erkek sürücü arasındaki yol verme tartışması 
Maltepe’de kadın ile erkek sürücü arasındaki yol verme tartışması 


İstanbul Maltepe’de bir sokakta karşı karşıya gelen iki otomobil sürücüsü yol verme yüzünden birbirine girdi. Küfürlerin ve bağrışmaların havada uçuştuğu tartışmada, kadın ile erkek sürücü çevredeki vatandaşların müdahalesiyle uzaklaştı. O anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

Maltepe’de kadın ile erkek sürücü arasındaki yol verme tartışması kamerada – Tıkla İzle

Maltepe’de bir sokakta karşı karşıya gelen iki otomobil sürücüsü, yol verme yüzünden tartışmaya başladı. Araçtan inen sürücüler, önce sözlü olarak tartıştı. Tartışmanın kısa sürede büyümesi üzerine erkek şahıs, kadının üzerine doğru yürüdü. Ardından kadın da erkek sürücünün üzerine doğru yürüdü. Küfürlerin ve bağırma seslerinin havada uçuştuğu yol verme kavgasında, iki tarafından birbirlerine saldırmaya çalıştığı görüldü. Çevrede bulunan vatandaşlar, duruma müdahale ederek tarafları sakinleştirmeye ve uzaklaştırmaya çalıştı. Şahıslar bir süre sonra otomobilleriyle olay yerinden ayrılırken, kavga anı bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

📆 14 Temmuz 2022 Perşembe 17:22   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR