MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Belediye, Genel, Manşet, Politika, Sivil Toplum, Toplum » İstanbul’un AK Partili Belediye Başkanlarından Kartal’ın mahallelerine yakın markaj

İstanbul’un AK Partili Belediye Başkanlarından Kartal’ın mahallelerine yakın markajİstanbul’da AK Partili Belediye Başkanları, İstanbul İl Başkanlığının “Yüz Yüze 100 Gün’’ projesi çerçevesinde Kartallı vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti İstanbul İl Başkanlığının başlatmış olduğu “Yüz Yüze 100 Gün” programları çerçevesinde AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ile aralarında Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı’nın da olduğu AK Partili belediye başkanları Kartal’da vatandaşlarla bir araya geldi. Daha önce Milletvekilleriyle yapılan program bu kez belediye başkanlarıyla gerçekleştirildi.

Taşyürek, “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin yansıması yani ittifaklar olmasaydı belediyeyi kazanmıştık!

Kartal İlçe binasında başlayan programda bir konuşma yapan İlçe Başkanı Ebubekir Taşyürek, “Kartal’da yaklaşık 14 yıldır CHP Belediyeciliği sürdürülüyor. Kartal’ın 20 mahallesindeki sorunlar AK Parti döneminin bıraktığı yerde aynen duruyor. Yeni yatırım veya hizmette kalite anlamında hiçbir gelişme olmadı. 2019 seçimlerinde Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin yansıması yani ittifaklar olmasaydı her parti kendi bayrağı altında seçime girseydi Kartal’da biz belediye seçimini % 47 ile kazanmış olacaktık.    

Kabaktepe, “AK Partimizin temel yaklaşımı milletimize rağmen değil, milletimize göre hareket etmektir”

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, AK Partili belediyelerin AK Parti belediyeciliğinin en güzel örneklerini temsil ettiklerini vurguladı. Kabaktepe, “AK Partimizin temel yaklaşımı milletimize rağmen değil, milletimize göre hareket etmektir” dedi. Program sayesinde milletle birlikte karar alma sürecinde 39 ilçedeki vatandaşların umutlarını, taleplerini, bakış açılarını en yetkili organlara duyurma iletişim mekanizması oluşturulduğunu kaydeden Kabaktepe, şunları söyledi:

“Bakanlarımız, genel başkan yardımcılarımız, milletvekilleri, belediye başkanları sahadalar. Bu program iletişimi güçlendiren bir çalışmadır. Zaten AK Parti olarak biz 20 yıldır sürdürmekteyiz” dedi.

Şadi Yazıcı, Soğanlık’ta saha çalışması yaptı

AK Parti İstanbul İl Başkanlığının “Yüz Yüze 100 Gün” projesi çerçevesinde Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, Soğanlık’ta vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlarla sohbet eden Yazıcı, AK Parti belediyeciliğinin bilgi, birikim ve tecrübelerini anlattı ve geleceğe yönelik projeleri hakkında bilgi verdi.

İlçedeki esnafı ziyaret eden ve vatandaşlarla sohbet eden Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, AK Partili belediyelerin her daim halk ile iç içe olduğunu söyledi. Yazıcı, “Vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz, hasret gideriyoruz ve sohbet ediyoruz. AK Partili bir belediye olarak yaptığımız belediyecilik hizmetlerini anlatıyoruz. Tecrübe, bilgi ve birikimlerimizi paylaşıyoruz. Her zaman olduğu gibi istişare kültürünü yaşatan belediye başkanı olarak vatandaşların görüş, düşünce ve temennilerini alıyoruz. Hizmet kalitemizin artmasında ve projelerimizin değer bulmasının temelinde kuşkusuz istişare kültürü bulunmaktadır. Vatandaşlarımız her zaman bizlere teveccüh gösteriyorlar. Kendilerine şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

Galeri
📆 07 Eylül 2022 Çarşamba 23:50   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR